Artykuły do tagu: koty

Odpowie za posiadanie mefedronu... i nie tylko
Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim zatrzymali 28-latka, który posiadał ponad 50 gramów mefedronu. Teraz grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.
Ścigany za kradzież, złapany z narkotykami
Piotrkowscy policjanci złapali 39-latka, który w połowie grudnia dokonał kradzieży w jednym ze sklepów galerii handlowej. W pojeździe mężczyzny mundurowi odnaleźli narkotyki.
5 osób z zarzutami za narkotyki
Piotrkowscy policjanci zatrzymali pięciu mężczyzn, którzy związani byli z procederem narkotykowym. Wszyscy usłyszeli zarzuty. Wobec trojga z nich na wniosek prokuratora, sąd zastosował 3 miesięczny areszt.
Narkotyki schował w piecu
Bełchatowscy kryminalni zatrzymali 44-latka, u którego znaleźli ponad pół kilograma metamfetaminy. Sąd aresztował podejrzanego na 3 miesiące, ale grozi mu znacznie dłuższa odsiadka.
Zatrzymany za narkotyki w ciasteczkach (i nie tylko)
Tomaszowscy policjanci zatrzymali 22-letniego mieszkańca gminy Inowłódz, u którego zabezpieczyli różne środki odurzające. Ponadto 22-latek zajmował się również uprawą konopi indyjskich. Zabezpieczone przez policjantów środki zostaną poddane dalszej ekspertyzie w policyjnych laboratoriach. Mężczyzna odpowie za posiadanie narkotyków.
Piotrkowianin w lodówce trzymał... narkotyki
Mefedron, susz roślinny i przedmioty służące do porcjowania narkotyków znaleźli piotrkowscy kryminalni w lodówce u 28-latka, który wynajmował mieszkanie przy ul. Garbarskiej w Piotrkowie.
Przyłapany z narkotykami
53 gramy amfetaminy i 2 tabletki ekstazy znaleźli policjanci w mieszkaniu 32-letniego tomaszowianina. Mężczyzna za posiadanie środków odurzających stanie przed sądem. Grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.
Diler wpadł na gorącym uczynku
Podczas sprzedaży narkotyków 20-latkowi wpadł o kilka lat starszy diler z Bełchatowa. Tamtejsi policjanci znaleźli i skonfiskowali ponad 60 gramów zakazanych substancji.
Trzech młodych mężczyzn wpadło z narkotykami
Piotrkowscy policjanci zatrzymali dwóch 18-letnich mężczyzn, którzy posiadali znaczne ilości narkotyków oraz 20-latka, który odpowie za rozprowadzanie środków odurzających. Obiema sprawami zajmuje się już prokuratura. Wszystkim zatrzymanym grożą kary więzienia.
Uratowane od pewnej śmierci
Dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Opocznie uratowali pięć kociąt porzuconych w rowie w Mroczkowie Gościnnym. Zwierzęta trafiły pod opiekę pracowników schroniska dla zwierząt i teraz czekają na nowe domy.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat