Advertisement

Artykuły do tagu: koty

przedwczoraj, 13:23
Zarzuty za marihuanę
Bełchatowscy policjanci zatrzymali 27-latka, u którego znaleźli ponad 22 gramy marihuany. Mieszkaniec gminy Bełchatów usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających, za co grozi mu kara do 3 lat więzienia.
Seryjny przestępca złapany przez... kradzież siatki
Piotrkowscy kryminalni zatrzymali 5 osób, które w kwietniu bieżącego roku ukradły siatkę ogrodzeniową. Wśród nich był 40-latek, który łącznie odpowie za 12 popełnionych przestępstw. Na wniosek prokuratora wobec niego sąd zastosował 3 miesięczny areszt.
Grzybki i konopie źródłem kłopotów
Tomaszowscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 46-letniego mężczyznę, który posiadał ponad 190 gramów środków psychoaktywnych i 7 sztuk konopi innych niż włókniste. Mężczyzna usłyszał już zarzuty, a o jego dalszym losie zadecyduje sąd.
Przejęli 177 kg narkotyków
Marihuana przemycona do Polski z Hiszpanii ukryta była w samochodzie ciężarowym, transportującym pomarańcze. 177 kg tego narkotyku, wartego ponad 7 mln zł przejęli policjanci Centralnego Biura Śledczego Policji wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej w okolicach Bełchatowa. Zatrzymany do sprawy mężczyzna, po usłyszeniu zarzutów w lubelskiej Prokuraturze Krajowej, został tymczasowo aresztowany.
Zatrzymania z narkotykami
Wielkanocny weekend w Piotrkowie upłynął pod znakiem...narkotyków. Policjanci, podczas różnych interwencji, zatrzymali łącznie cztery osoby, które miały przy sobie narkotyki.
Ponad 650 gramów i domowa uprawa
Kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 42-letniego mieszkańca powiatu tomaszowskiego, który posiadał pod dwoma różnymi adresami ponad 650 gramów narkotyku. Usłyszał już prokuratorskie zarzuty i wkrótce stanie przed sądem.
Młodzi
Piotrkowscy kryminalni zatrzymali trzy osoby, które odpowiedzą, za posiadanie środków odurzających. Funkcjonariusze zabezpieczyli w czasie swojej pracy znaczne ilości suszu roślinnego oraz substancji psychotropowej. Przestępcze trio usłyszało już prokuratorskie zarzuty.
23.02.2022 06:30
Zatrzymani z narkotykami
Udział w narkotykowym procederze był przyczyną zatrzymania dwóch mężczyzn i kobiety dokonanego przez piotrkowskich policjantów. Cała trójka usłyszała zarzuty posiadania zabronionych substancji.
09.02.2022 07:49
10 lat za 45 gramów?
Radomszczańscy policjanci zatrzymali 25-letniego mieszkańca gminy Radomsko, który posiadał środki odurzające i sam znajdował się pod ich wpływem. Mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Za takie przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.
Narkotyki schowane w psiej budzie
Blisko 300 gramów amfetaminy i marihuany posiadał 40-letni mieszkaniec powiatu piotrkowskiego, którego policjanci zatrzymali w Moszczenicy. Nielegalne substancje trzymał m.in. w psiej budzie.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat