Artykuły do tagu: dach

Kolizja na dwunastce w Sulejowie. Jeden samochód dachował
Dwa samochody zderzyły się w sobotnie popołudnie na DK 12 w Sulejowie. W wyniku zdarzenia nikt nie odniósł jednak obrażeń.
Wjechał w kapliczkę i dachował. Nietrzeźwy 25-latek przyznał się do kierowania
Osobowy peugeot uderzył w przydrożną kapliczkę, niemal całkowicie ją niszcząc, po czym dachował. Do nietypowego zdarzenia doszło w niedzielę w Radomsku. Osoba znajdująca się w pojeździe była kompletnie pijana, jednak nie było wiadomo, kto w momencie zdarzenia prowadził samochód. Podczas przesłuchania, mężczyzna przyznał się do kierowania peugeotem.
Dachowanie na Żelaznej. Kierowca był kompletnie pijany
Do kolejnego niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło dzisiaj około godziny 14 na ulicy Żelaznej w Piotrkowie. Kierowca był pijany.
Wypadek pod Piotrkowem. Kobieta trafiła do szpitala
Do bardzo niebezpiecznego zdarzenia doszło w czwartkowy ranek (25.01) na drodze krajowej nr 91 w kierunku Rozprzy. Na wysokości ul. Moryca zderzył się bus z samochodem osobowym, który w konsekwencji dachował. Pasażerka tego pojazdu została zabrana do szpitala.
Niebezpieczne zdarzenie w Jeżowie. Dachował samochód
W piątkowy ranek (29.12) w Jeżowie (gm. Wola Krzysztoporska) tuż przed godziną 8:00 dachował samochód osobowy. Kierująca autem została przewieziona do szpitala.
„Pijany przeleciał przez rondo”. Groźny wypadek pod Piotrkowem
Do groźnego wypadku doszło w wigilijny wieczór. Z relacji świadków wynika, że kierowca był pod wpływem alkoholu.
Pijany dachował przy drodze wojewódzkiej
Nietrzeźwy 28-letni kierowca opla wjechał do rowu i dachował. Do zdarzenia doszło w powiecie opoczyńskim w miejscowości Gawrony. Mężczyzna stracił prawo jazdy. Grozi mu też kara pozbawienia wolności.
Przeleciał nad rondem i dachował (AKTUALIZACJA)
Do groźnego wypadku doszło w nocy ze środy na czwartek na drodze krajowej 74 w gminie Wola Krzysztoporska. Jak się okazało, kierowca był nietrzeźwy i nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Rondo, na którym doszło do wypadku, jest już od wielu miesięcy pozbawione oświetlenia.
Niecodzienne dachowanie na DK91
Do niebezpiecznego zdarzenia doszło we wtorek, na drodze pomiędzy Piotrkowem a Rozprzą na wysokości Cekanowa.
Dachowanie auta na krajowej
Samochód osobowy dachował w Karlinie. Do tego zdarzenia doszło w środowy (19.07.2023) poranek na drodze krajowej nr 12.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat