Artykuły do tagu: bon

Walentynki tak jak lubisz w Focus Mall w Piotrkowie
Walentynki to doskonała okazja, żeby uświadomić sobie jak cenne są w życiu bliskie relacje z innymi. Ważne jest to, aby mieć pełną swobodę wyboru sposobu w jaki chcemy to święto obchodzić. W Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim, w najbliższą sobotę 10 lutego, będzie można zdobyć kartę podarunkową, która pozwoli zakupić wybrany samodzielnie podarunek oraz zrobić sobie walentynkowe selfie z ukochaną osobą w specjalnie przygotowanym sercowym klimacie.
Prorektor Akademii Piotrkowskiej zwolniony... mailowo
Dr hab. prof. AP Jacek Bonarek nie jest już prorektorem do spraw studenckich oraz kształcenia Akademii Piotrkowskiej. O zwolnieniu z pełnionej funkcji dowiedział się w czwartek późnym popołudniem, gdy przeglądał służbową skrzynkę mailową.
Opłaty bonem tylko do końca marca, warto się pospieszyć
Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina, że bonami turystycznymi można płacić tylko do końca marca. W tym czasie, choćby zaliczkowo należy dokonać opłaty za noclegi lub atrakcje turystyczne zaplanowane na okres np. majówki lub wakacji. Nie wystarczy samo aktywowanie bonu, należy jeszcze dokonać nim opłaty przed końcem marca.
Czy opłaca się wziąć auto na abonament? Sprawdź!
W dzisiejszych czasach ciężko jest obyć się bez samochodu. Z uwagi na to, że nie każdego jest stać na zakup nowego pojazdu, coraz więcej osób rozważa opcję najmu samochodu, czyli tzw. auto na abonament. Czym jest ta forma wynajmu oraz jakie są jej najważniejsze zalety? Sprawdźmy!
Na wykorzystanie bonu został tylko miesiąc
Tylko do końca marca można wykorzystać bon turystyczny. W tym czasie, choćby zaliczkowo należy dokonać opłaty za noclegi lub atrakcje turystyczne zaplanowane na okres np. majówki lub wakacji. Nie wystarczy jednak samo aktywowanie bonu, należy jeszcze dokonać nim opłaty przed końcem marca.
Z. Ziemba: Będziemy mieli własną uczelnię
Trwają prace nad przyznaniem piotrkowskiej uczelni statusu samodzielnej akademii. Zajmuje się tym m.in. rząd. W czwartek w radiu Strefa FM wicemarszałek województwa łódzkiego Zbigniew Ziemba zdradził, że poddanie tego projektu pod głosowanie jest jedynie kwestią czasu.
Bon Turystyczny jednak dłużej
Zmieniły się przepisy dotyczące Bonu Turystycznego. Czas na jego wykorzystanie został przedłużony. Rodzice mogą skorzystać z bonu jeszcze do końca marca 2023 roku. Jest to korzystna sytuacja dla co najmniej 36,5 tys. dzieci z naszego regionu, których rodzice do tej pory nie aktywowali jeszcze bonu.
6 Love Polish Jazz Festival
W Tomaszowie Mazowieckim zakończyła się 6 edycja Love Love Polish Jazz Festival. Zanim na scenie Areny Lodowej wystąpiły gwiazdy polskiego i światowego jazzu, odbyły się warsztaty prowadzone przez wybitnych artystów. Przez kilka dni ponad 30 osób rozwijało swoje talenty muzyczne.
6. Love Polish Jazz Festival w Tomaszowie Mazowieckim
Richard Bona, Ewa Bem, Dorota Miśkiewicz i Henryk Miśkiewicz oraz TM Brass Orchestra to gwiazdy tegorocznej, szóstej edycji Love Polish Jazz Festival w Tomaszowie Mazowieckim. Koncerty festiwalowe odbędą się 17-18 września w Arenie Lodowej, a poprzedzą je wokalno-instrumentalne warsztaty jazzowe w Miejskim Centrum Kultury.
Władze województwa przyznały pieniądze dla sołectw (ZDJĘCIA)
Przedstawiciele sołectw i sołtysi wsi z ternu gminy Wola Krzysztoporska odebrali z rąk wicemarszałka Zbigniewa Ziemby promesy na dotacje w ramach budżetu województwa łódzkiego z zakresu zadania "Sołectwo na plus". Pieniądze pozwolą na wykonanie drobnych remontów i niewielkie zakupy.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat