Advertisement

Artykuły do tagu: badania

Dziesiątki chętnych na bezpłatne badania w Gomulinie (ZDJĘCIA)
W sobotę (30.07) w remizie OSP w Gomulinie odbyły się pierwsze bezpłatne badania spirometryczne, na których badano kondycję płuc. Na miejscu porad udzielali także lekarze pulmunolodzy z Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie.
29.06.2022 14:40
Zakaz kąpieli utrzymany
Znamy wyniki najnowszych badań wody na miejskim kąpielisku w Piotrkowie. Niestety na "Słoneczku" nadal będzie obowiązywał zakaz kąpieli.
Zakaz kąpieli na Słoneczku
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje, że z powodu złych wyników badań wody pod wielkim znakiem zapytania stoi otwarcie sezonu na kąpielisku „Słoneczko”, które zaplanowano na najbliższy wtorek (28.06).
W Dzień Matki pamiętajmy o profilaktyce
Dzień Matki to czas podziękowań dla mam za ich miłość i dobroć, jaką ofiarują. To także dobry czas, by zadbać o swoje zdrowie. Pandemia nie sprzyjała profilaktyce, a panie odkładały badania na później, najwyższy czas znów wrócić do profilaktyki.
Bezpłatna mammografia w Aleksandrowie
Już w najbliższy wtorek zapraszamy na bezpłatną mammografię. Mammobus pojawi się w gminie Aleksandrów, a z badań będzie można skorzystać w godzinach 8:00-15:00.
#BiałaSobota - bezpłatne badania w piotrkowskim szpitalu
#BiałaSobota to akcja organizacji bezpłatnych badań bez skierowania, która już 9 kwietnia organizują władze województwa łódzkiego. Darmowe badania będzie można wykonać także w Samodzielnym Szpitalu Wojewódzkim w Piotrkowie.
NIE ŁAM SIĘ - ruszyła akcja profilaktyczna
Ruszyła akcja profilaktyczna "Powiatowe wtorki walki z osteoporozą pod hasłem IDZIE WIOSNA - NIE ŁAM SIĘ". Bezpłatne badania organizuje Starostwo Powiatowe.
IDZIE WIOSNA – NIE ŁAM SIĘ! Rusza powiatowa akcja profilaktyczna
Osteoporoza (zwana również „cichym złodziejem kości”) - to stan chorobowy charakteryzujący się postępującym ubytkiem masy kostnej, osłabieniem struktury przestrzennej kości oraz zwiększoną podatnością na złamania. Występuje najczęściej u kobiet po menopauzie. Szacuje się, że w Polsce choruje na nią 2,1 mln osób, w tym 1,7 mln kobiet. Mieszkańcy powiatu piotrkowskiego w marcu będą mogli przebadać się, by sprawdzić w jakim stanie są ich kości.
Bezpłatne badania w... bibliotece
Gminna Biblioteka Publiczna w Rozprzy na jeden dzień zmieni się w punkt medyczny. Wykonywane będą tam bezpłatne badania profilaktyczne układu krążenia.
Gdzie i kiedy będzie można skorzystać z bezpłatnych badań
Mammobusy zawitają do powiatu piotrkowskiego. Z bezpłatnych badań mogą skorzystać panie w wieku 50-69 lat, które posiadają ubezpieczenie zdrowotne i nie chorowały do tej pory na raka piersi.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat