Artykuły do tagu: Zakupy

Trwa 7. edycja akcji „Ubrania od serca”. Dowiedz się jak możesz pomóc dzieciom z placówek opiekuńczo-wychowawczych
Marki Vizir i Fairy we współpracy z Towarzystwem Nasz Dom ogłaszają kontynuację programu „Ubrania od Serca”. Dzięki niemu, każdy kupujący wybrane produkty pomagające utrzymać porządek w domu, przyczynia się do ufundowania nowych ubrań dla dzieci z placówek opiekuńczo-wychowawczych.
Wybieranie sprzętu AGD w internecie - praktyczny poradnik
Kiedy przeglądamy internet w poszukiwaniu nowego sprzętu AGD, często zaczynamy od porównywarek cenowych. To one pozwalają nam szybko ocenić, gdzie znajdziemy najlepszą ofertę na pralkę, lodówkę czy zmywarkę, którą akurat potrzebujemy. Ale cena to nie wszystko – liczą się również opinie innych użytkowników i rankingi, które mogą nam wiele powiedzieć o niezawodności i funkcjonalności poszczególnych modeli.
Siła recenzji w upraszczaniu decyzji zakupowych
W dzisiejszej, szybko rozwijającej się erze cyfrowej, poruszanie się po rozległym krajobrazie produktów konsumenckich może być przytłaczające. Niezależnie od tego, czy szukasz nowego smartfona, sprzętu kuchennego, czy nawet pary butów do biegania, opcje wydają się nieograniczone. Tutaj na ratunek przychodzą recenzje produktów. Na naszej stronie internetowej rozumiemy znaczenie recenzji w uproszczeniu procesu zakupowego. W tym artykule omówimy liczne zalety recenzji, rzucając światło na to, w jaki sposób mogą one pomóc Ci w dokonywaniu świadomych i pewnych wyborów.
Sklep z alkoholami - jak wybrać najlepsze miejsce na zakupy?
Wybór odpowiedniego sklepu z alkoholami to nie lada zadanie. Niezależnie od tego, czy szukasz idealnego wina na romantyczną kolację, wyszukanej whisky na prezent, czy po prostu chcesz uzupełnić domową barkową, istnieje kilka czynników, które warto wziąć pod uwagę. Lokalizacja, asortyment, ceny, obsługa klienta oraz dodatkowe usługi – wszystko to ma wpływ na nasze zakupowe doświadczenie. W tym artykule podpowiemy, jak znaleźć sklep z alkoholami, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania.
Walentynki tak jak lubisz w Focus Mall w Piotrkowie
Walentynki to doskonała okazja, żeby uświadomić sobie jak cenne są w życiu bliskie relacje z innymi. Ważne jest to, aby mieć pełną swobodę wyboru sposobu w jaki chcemy to święto obchodzić. W Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim, w najbliższą sobotę 10 lutego, będzie można zdobyć kartę podarunkową, która pozwoli zakupić wybrany samodzielnie podarunek oraz zrobić sobie walentynkowe selfie z ukochaną osobą w specjalnie przygotowanym sercowym klimacie.
31.12.2023 16:40
Wielkanoc na Nowy Rok
Jeszcze kilka dni temu celebrowaliśmy święta Bożego Narodzenia, jeszcze nie powitaliśmy Nowego Roku, a tu w piotrkowskich sklepach jednej ze znanych sieciówek już Wielkanoc.
Ostatnie zakupy przed świętami
Przed nami Boże Narodzenie. Sobota to ostatni dzień na zakupy i przygotowania do tegorocznych świąt.
Wielka akcja EKO pakowania w Focus Mall w Piotrkowie!
Już najwyższy czas żeby pomyśleć o tym jak zapakować prezenty dla najbliższych na święta Bożego Narodzenia. Nic tak nie cieszy jak pięknie i pomysłowo opakowany upominek pod pachnącą świątecznie choinką. Warto pomyśleć o tym, żeby planując podarunki przystroić je tak, aby opakowania mogły być łatwo poddane recyclingowi. W Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim od 18 do 23 grudnia można wziąć udział w bezpłatnej akcji EKO pakowania prezentów.
Tłumnie na miejskim bazarze. Robimy przedświąteczne zakupy [ZDJĘCIA]
Ostatnia niedziela handlowa w roku to okazja na zrobienie przedświątecznych zakupów. Czynne są nie tylko sklepy, dużą popularnością cieszy się także piotrkowski bazar.
Zielony, niebieski, czerwony czy żółty – jakim Mikołajem jesteś
Prezenty świąteczne wręcza większość z nas, okazuje się jednak, że istnieje więcej niż jedna strategia na ich zakup. 63% zapakuje je samodzielnie i będzie do tego przykładać dużą wagę. Co trzeci obdarowujący planuje wydać w tym roku od 300 do 600 zł, a co czwarty 600 do 1000 zł, wynika z analiz przeprowadzonych przez VeloBank. Dzięki nim powstała też pierwsza, unikatowa macierz czterech typów Mikołajów, czyli stylów behawioralno-psychologicznych związanych z przedświątecznymi zakupami, w których każdy z nas może się odnaleźć. Poszczególnym sylwetkom przypisano kolory – zielony, czerwony, żółty i niebieski. Co ciekawe, to nie Czerwony, a Zielony Mikołaj występuje wśród Polaków najczęściej. Wręcza on wyjątkowo dopasowane prezenty, które przygotowuje z wyprzedzeniem.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat