Artykuły do tagu: Rowerzysta

Na skrzyżowaniu ulicy Mickiewicza z ulicą Sportową w Piotrkowie doszło do wypadku drogowego z udziałem rowerzystki.
My nie blokujemy ruchu... - masa krytyczna już dziś!
„Masa Krytyczna – nieformalny ruch społeczny, polegający na organizowaniu spotkań maksymalnie licznej grupy rowerzystów i ich wspólnym przejeździe przez miasto. Spotkania te odbywają się pod hasłem: my nie blokujemy ruchu, my jesteśmy ruchem i mają na celu zwrócenie uwagi władz i ogółu społeczeństwa na zwykle ignorowanych rowerzystów."
Piotrkowscy policjanci poszukują świadków wypadku drogowego, do którego doszło 14 października około godziny 14.30 przy ulicy Belzackiej 66 w Piotrkowie.
Nie żyje rowerzysta - kierowca odjechał
Rowerzystę, o nieustalonej do tej pory tożsamości, potrącił samochód. Do wypadku doszło w gminie Aleksandrów.
Policjanci z Bełchatowa interweniowali na miejscu kolizji drogowej na ulicy Południowej w Bełchatowie.
Region: Śmiertelne potrącenie rowerzysty
Bełchatowscy policjanci badają okoliczności śmiertelnego potracenia rowerzysty, do którego doszło wczoraj przed południem w Leśniakach (gmina Szczerców), na drodze wojewódzkiej nr 483.
O tym, że jazda po alkoholu to ogromny problem także w naszym województwie może świadczyć fakt, że tylko wczoraj na drogach powiatu tomaszowskiego policjanci zatrzymali aż ośmiu pijanych kierujących.
79-letni rowerzysta zginął w wypadku, do którego doszło wczoraj po południu w Tomaszowie.
Rowerzysta w szpitalu, a rower nadaje się na złom - to bilans porannego wypadku do którego doszło na ulicy Żelaznej w Piotrkowie.
Do groźnego wypadku drogowego doszło dziś na skrzyżowaniu ulicy Sienkiewicza i Pasażu Rudowskiego. Ranny został rowerzysta, któremu szybkiej pomocy udzielił pracownik Urzędu Miasta.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat