Advertisement

Artykuły do tagu: Policja.

Bezczelnie okradł jubilera w Piotrkowie
Piotrkowska policja poszukuje złodzieja, który dziś przed południem okradł sklep jubilerski w domu handlowym Sezam. Mężczyzna około 40-tki poprosił o pokazanie dwóch sygnetów, następnie z łupem na palcach pospiesznie oddalił się w stronę wyjścia. Skradziona biżuteria warta jest 6 tysięcy złotych.
W Tomaszowie grasują złodzieje. Do serii włamań doszło na terenie miasta, złodzieje wykorzystywali nieostrożnośc mieszkańców.Policjanci zatrzymali 30-letniego włamywacza, który dokonał szeregu kradzieży. Najczęściej były to drobne kwoty i telefony, a także samochód.
Do niecodziennego wypadku doszło wczoraj w Tomaszowie. 79- letnia kobieta doznała poważnych obrażeń ciała, 14- letni chłopak kierujący jednośladem z wypadku wyszedł bez szwanku.
30 lipca około godziny 11.00 Rękoraju doszło do wypadku drogowego, w którym poszkodowane zostały dwie osoby.
Region: W Woli nie będzie komisariatu?
Wszystko na to wskazuje. - Planowane przeniesienie spowodowane jest warunkami lokalowymi – mówi policja. – Jesteśmy zaskoczeni tą wiadomością. Oficjalnie nikt nas o tym nie informował – mówią przedstawiciele Urzędu Gminy w Woli Krzysztoporskiej.
Region: Wjechał samochodem pod koparkę
Wyglądało bardzo groźnie, ale na szczęście na nic poważnego się nie stało. W powiecie tomaszowskim koparka zderzyła się z samochodem osobowym.
Dwie osoby zostały ranne w wypadku, do którego doszło wczoraj (piątek) popołudniu w Cieszanowicach w powiecie piotrkowskim. Przyczyną wypadku najprawdopodobniej był nieprawidłowo wykonany przez młodego mężczyznę manewr.
Piotrków: Za dopalacze dostał dozór policyjny
Prokurator Rejonowy w Piotrkowie zastosował dozór policyjny z jednoczesnym zakazem opuszczania kraju wobec 28- letniego mieszkańca województwa łódzkiego, który działając wbrew przepisom ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, usiłował przekazać środki narkotyczne.
Prawdopodobnie nadmierna prędkość była przyczyną wypadku do jakiego doszło dziś (wtorek) tuż przed Moszczenicą.
Wczoraj (19 czerwca) po południu na drodze powiatowej pomiędzy Piotrkowem a Kołem doszło do wypadku drogowego. Przyczyną była prawdopodobnie nadmierna prędkość jednego z kierowców.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat