Artykuły do tagu: Piesza

04.07.2023 07:54
A Ty? Idziesz z nami?
To tytuł nie tylko artykułu, ale także filmu promującego udział w Pieszej Piotrkowskiej Pielgrzymce na Jasną Górę. Już 11 lipca pielgrzymka wyruszy z grodu trybunalskiego w kierunku Częstochowy. Pielgrzymów, już tradycyjnie, czekają cztery dni wędrówki, w trakcie których do pokonania będą mieli około 100 kilometrów.
Czy policjant zawinił? [wideo]
Otrzymaliśmy od naszego czytelnika nagranie z wideorejestratora, na którym widać jak policyjny radiowóz nie zatrzymuje się przed pasami, aby przepuścić pieszą.
Pieszo na Jasną Górę. Ruszają zapisy na pielgrzymkę
11 lipca wyruszy 153. Piesza Piotrkowska Pielgrzymka na Jasną Górę. W tym roku pątnicy będą pielgrzymować do Częstochowy pod hasłem "Wspólna droga".
Zderzenie 4 samochodów. Kierowca chciał przepuścić pieszą
Na drodze chwila nieuwagi może doprowadzić do poważnych zdarzeń, o czym przekonał się 23-letni kierowca ciężarowego mana. Mężczyzna doprowadził do zderzenia się czterech pojazdów, w tym trzech osobówek na jednej z ulic Opoczna.
Ruszyły zapisy na 152 Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę
Pielgrzymka tradycyjnie rozpocznie się 11 lipca. Pielgrzymi w drogę wyruszą po mszy świętej, która o godz. 7.00 zostanie odprawiona w kościele farnym. Ze względu na trwającą epidemię COVID-19 odbędzie się w nieco innej formie organizacyjnej.
Wyruszyła 151. piotrkowska pielgrzymka na Jasną Górę
W sobotni poranek pierwsza 100-osobowa grupa pielgrzymów wyruszyła w kierunku Częstochowy, wcześniej pątnicy wzięli udział w uroczystej Mszy Św. w kościele farnym odprawionej przez abp. Grzegorza Rysia. W nietypowej 151. pieszej pielgrzymce piotrkowskiej na Jasną Górę z powodu panującej epidemii i zaleceń sanitarnych weźmie łącznie udział 400 osób.
Starsza kobieta potrącona na pasach w Sulejowie
80-letnia kobieta, przechodząca przez oznakowane przejście dla pieszych została potrącona przez samochód ciężarowy. Kobieta została przewieziona do szpitala.
W Moszczenicy samochód potrącił pieszą
Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 18.00 na ul. Piotrkowskiej w Moszczenicy. Ranna 79-latka została przetransportowana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Łodzi.
Śmiertelne potrącenie pieszej na Wojska Polskiego
Do potrącenia pieszej doszło w czwartek po godzinie 17 na ul. Wojska Polskiego w Piotrkowie. Niestety kobieta nie przeżyła wypadku.
Zginęła pod kołami tira
64-letnia kobieta zginęła pod kołami tira. Do tragicznego wypadku drogowego doszło w Ujeździe na Placu Wolności 7 lutego ok. godz. 9.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat