Artykuły do tagu: rowerzysta

Śmiertelne potrącenie rowerzysty pod Piotrkowem
Do śmiertelnego wypadku doszło w czwartek na drodze wojewódzkiej 716 pod Piotrkowem. Samochód osobowy potrącił rowerzystę. Kierujący jednośladem nie przeżył.
Śmiertelny wypadek w powiecie piotrkowskim
Zderzył się z motorowerzystą i uciekł z miejsca zdarzenia. 55-latek kierujący jednośladem zginął na miejscu. Potencjalny sprawca wypadku jest już w rękach policji.
Sprawa śmierci rowerzysty w Bogdanowie wyjaśniona
Wracamy do sprawy znalezienia w przydrożnym rowie martwego rowerzysty w miejscowości Bogdanów w gminie Wola Krzysztoporska. Jak informuje piotrkowska prokuratura, to śmierci mężczyzny nie przyczyniły się osoby trzecie.
Potrącenie rowerzysty na Łódzkiej
Do potrącenia rowerzysty na oznakowanym przejeździe rowerowym doszło w piątek po południu na ulicy Łódzkiej w Piotrkowie.
Martwy rowerzysta w rowie
Ciało mężczyzny znaleziono w rowie w miejscowości Bogdanów w Gminie Wola Krzysztoporska. Okoliczności śmierci 40-latka wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratury.
Śmiertelne potrącenie rowerzysty w Łęcznie
Około 16:30 na drodze wojewódzkiej nr 742 w miejscowości Łęczno doszło do tragicznego wypadku z udziałem rowerzysty. 48-letni mężczyzna zginął na miejscu.
Zderzenie osobówki i rowerzysty przy skate parku
Zdarzenie miało miejsce na ulicy Niemena w Piotrkowie, na wysokości skate parku.
18.08.2023 14:39
Potrącenie rowerzysty
Do groźnej sytuacji doszło w piątkowe popołudnie (18.08.2023) na rondzie Sulejowskim.
Potrącony rowerzysta trafił do szpitala
Chwila nieuwagi i brak czujności wystarczą, aby wpaść w drogowe kłopoty. Ostatnio przekonała się o tym kierująca samochodem marki Renault Laguna, która potrąciła rowerzystę. Policjanci przypominają o tym, że na drodze zawsze należy zachować ostrożność.
Śmierć rowerzysty w Aleksandrowie
Tragiczny wypadek w Aleksandrowie w powiecie piotrkowskim. W piątek doszło tam do zderzenia samochodu osobowego z kierującym jednośladem. Zginął 75-letni rowerzysta.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat