Artykuły do tagu: Rekord

Pobili kajakowy rekord Polski. Blisko 350 kajaków i ponad 700 uczestników. To jedyna taka parada w kraju
W czwartek 25 lipca na rzece Pilicy odbyło się wyjątkowe wydarzenie, które zgromadziło miłośników kajakarstwa z całego kraju. 349 kajaków i ponad 700 osób wzięło udział w największej paradzie kajakowej, ustanawiając tym samym nowy rekord Polski. Uczestnicy popłynęli na odcinku rzeki pomiędzy Kurnędzem a Sulejowem.
Czy Sulejów zostanie kajakową stolicą Polski?
Lubicie pływać kajakami? Lubicie bić rekordy? Lubicie obcować z naturą? Jeśli tak, mamy dla Was wyjątkową propozycję. W czwartek, 25 lipca 2024 roku zostanie podjęta próba ustanowienia rekordu Polski w największej paradzie kajakowej pod hasłem „Sulejów – kajakowa stolica Polski”. Udział w tym niecodziennym wydarzeniu jest bezpłatny. Burmistrz Sulejowa zachęca do zapisów.
W Sulejowie będą bić rekord Polski
Lubicie pływać kajakami? Lubicie bić rekordy? Lubicie obcować z naturą? Jeśli tak, Sulejów ma dla Was wyjątkową propozycję. W czwartek (25.07.2024), zostanie podjęta próba ustanowienia rekordu Polski w największej paradzie kajakowej pod hasłem „Sulejów – kajakowa stolica Polski”. Udział w tym niecodziennym wydarzeniu będzie bezpłatny.
Wielka Aukcja Charytatywna Top Charity 2024 numerem 1 w Europie. Omenaa Mensah i Rafał Brzoska zebrali rekordowe 46 mln zł na cele charytatywne
Inicjatorzy Omenaa Mensah i Rafał Brzoska wraz z Corporate Connections Polska i przedstawicielami biznesu zebrali 45 917 000 zł, co czyni wydarzenie numerem jeden w Europie. Podwojona kwota uzyskana z licytacji, czyli 22 miliony złotych od Rafała Brzoski, to prawdopodobnie największa jednorazowa, prywatna donacja na cel charytatywny w historii nowożytnej Polski.
Piotrkowianka mistrzynią Polski!
Zuzanna Wiernicka zdobyła złoty medal mistrzostw Polski do lat 20, które obyły się w Ciechanowie. Piotrkowianka nie pozostawiła swoim rywalkom złudzeń, pokonując drugą na mecie Aleksandrę Szykulską o ponad minutę.
To będzie rok pełen inwestycji
Gmina Czarnocin po raz kolejny wyda rekordowe pieniądze na inwestycje. Takie są założenia, zawarte w projekcie budżetu na 2024 rok. Kwota budżetu po stronie wydatków wynosi ponad 46,3 mln zł z czego wydatki bieżące wynoszą przeszło 22,2 mln zł a wydatki majątkowe – inwestycyjne to 24 mln 322 tys. zł.
Piotrkowianin pobił rekord świata?!
Czy piotrkowianin ustanowił nieoficjalny rekord świata? Chodzi o Mikołaja Sawickiego i prędkość zagrywki. Piotrkowianin w sobotnim meczu Plus Ligi zaserwował z prędkością 140 km/h.
WOŚP zagrała w Piotrkowie rekordowo!
W sali kolumnowej Starostwa Powiatowego w Piotrkowie Trybunalskim odbyło się uroczyste podsumowanie 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Kwota łączna, jaką udało się w tym roku zebrać wolontariuszom robi wrażenie.
Rekordowa zbiórka w Moszczenicy [ZDJĘCIA]
- Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Moszczenicy po wielu godzinach liczenia pieniędzy, zadeklarował 39 771,38 zł. Jest to rekordowa kwota jaką udało się zebrać w historii sztabu WOŚP Moszczenica. Kwota jeszcze powinna wzrosnąć, gdyż do przewalutowania jest waluta obca - mówi Bernadeta Kuźnicka-Derendarz, szef sztabu WOŚP Moszczenica.
Szykuje się kolejny rekord
Ponad 400 tysięcy złotych zebrały już dwa piotrkowskie sztaby Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To więcej niż rok temu, tuż po zakończeniu Finału. Na ostateczną kwotę poczekamy do zamknięcia licytacji internetowych.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat