Advertisement

Artykuły do tagu: RM

ESBANK Bank Spółdzielczy w projekcie Otwarta Firma 2023
W banku i przy tablicy. Tegoroczna, XVI już edycja projektu Otwarta Firma w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości kolejny raz miała także swoją ESBANKOWĄ odsłonę. To już stały element listopadowych działań edukacyjnych Banku z centralą w Radomsku, który dzieli się z młodzieżą z lokalnych szkół wiedzą oraz przybliża młodym sektor polskiej bankowości spółdzielczej.
TikTok Like: Klucz do zwiększenia zasięgów
Witajcie w świecie TikToka, gdzie króluje kreatywność i spontaniczność! Jeśli jesteście częścią tej niesamowitej społeczności, na pewno wiecie, jak ważne są polubienia pod Waszymi filmikami. Ale czy zastanawialiście się kiedyś, czy warto kupować TikTok like? Dziś przyjrzymy się temu zagadnieniu dokładniej i odkryjemy korzyści płynące z tego rodzaju inwestycji. Przygotujcie się na fascynującą podróż po świecie popularności w serwisie TikTok!
05.12.2023 09:10
Malowali pasy na śniegu
Padający śnieg, a także błoto pośniegowe nie są straszne piotrkowskim drogowcom, którzy malowali pasy przejścia dla pieszych na skrzyżowaniu ul. Wojska Polskiego z Al. Armii Krajowej właśnie w takich warunkach. Temat w swoich mediach społecznościowych poruszył radny Łukasz Janik.
Do Rozprzy przyjedzie święty mikołaj
Już w piątek w Rozprzy będzie okazja spotkać świętego mikołaja. Święty wraz ze swoimi reniferami pojawi się na bożonarodzeniowym jarmarku, który zaplanowano już w piątek.
Jarmark Bożonarodzeniowy na Podklasztorzu
Już w ten weekend (9 i 10 grudnia) na terenie opactwa cystersów przy Hotelu Podklasztorze odbędzie się III Jarmark Bożonarodzeniowy pod hasłem "Świąteczna Kraina Magii i Tradycji". Organizatorzy zaplanowali z tej okazji wiele atrakcji związanych ze świątecznymi tradycjami.
Moszczenicę ogrzeje geotermia?
Czy gmina Moszczenica będzie ogrzewana za pomocą geotermii? Jest na to szansa. Władze gminy pozyskały 100 procent dofinansowania na wykonanie próbnego odwiertu, który pozwoli ustalić czy znajdujące się pod ziemią zasoby, mogą być wykorzystywane do celów ogrzewania.
Asfalt już jest, czekamy na oznakowanie
Drogowcy skończyli już układanie ostatnich warstw asfaltu oraz wymianę uszkodzonych krawężników w Al. Armii Krajowej. Droga została wyremontowana na odcinku od ronda Solidarności do ul. Wojska Polskiego.
W gościach u króla Zygmunta
W minioną sobotę zainteresowani przeszłością trybunalskiego grodu już po raz kolejny w tym roku, mogli uczestniczyć w zwiedzaniu piotrkowskiego Muzeum.
Uwaga na zamknięcie Armii Krajowej!
W czwartek zamknięty zostanie fragment Al. Armii Krajowej w Piotrkowie. Chodzi o zachodnią nitkę, na części od ronda "Solidarności" do ul. Wojska Polskiego. Już dziś zamknięty został z kolei wjazd na skrzyżowanie z Al. Armii Krajowej od strony ul. Wojska Polskiego.
Szermierze rywalizowali w Piotrkowie
Finały VII Pucharu Polski w nowoczesnej szermierce klasycznej odbyły się w ten weekend w Piotrkowie. Zawody te były ostatnimi w eliminacjach do Mistrzostw Polski MCF.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat