Advertisement

Artykuły do tagu: Równe

Piotrków wysłał pomoc do Równego
16 palet darów wyjechało w czwartkowe przedpołudnie z Piotrkowa do miasta partnerskiego Równe na Ukrainie. Wśród zapakowanych towarów są artykuły, które za wschodnią granicą są aktualnie najbardziej potrzebne.
Piotrków pomoże Równemu
Piotrków Trybunalski włączy się w pomoc dla Równego na Ukrainie. Podczas środowej sesji Rady Miasta radni przegłosowali uchwałę w sprawie przekazania środków finansowych na pomoc dla ukraińskiego miasta partnerskiego.
Piotrków chce pomóc Równemu
Piotrków Trybunalski chce włączyć się w pomoc dla Równego, swojego partnerskiego miasta na Ukrainie, które w ostatnich dniach zostało zbombardowane przez wojska rosyjskie. To odpowiedź na apel mera tego miasta.
Życzenia od mera Równego
Z okazji 231. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, życzenia dla Piotrkowa złożył mer miasta Równe (Ukraina) - Oleksandr Tretyak.
Powiat z kolejnymi darami dla Równego
Krzesła, materace, powerbanki, baterie, gaśnice, środki opatrunkowe, higieniczne i ochronne, żywność, koce i wiele innych produktów znalazło się w kolejnym transporcie z ziemi piotrkowskiej na Ukrainę. 12 palet z niezbędną pomocą wysłali we wtorek do Równego powiat piotrkowski wspólnie z powiatem radomszczańskim.
Transport darów z powiatu jest już w Równem
Przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Piotrkowie Trybunalskim otrzymali potwierdzenie, że dary, które w minioną środę wysłane zostały na Ukrainę, są już w Równem. Podziękowania za tę pomoc mieszkańcom powiatów piotrkowskiego i radomszczańskiego zamieścił na swoim fanpage'u mer Oleksandr Tretiak.
02.03.2022 07:48
Równe apeluje o pomoc
Równe - miasto partnerskie Piotrkowa Trybunalskiego - apeluje o pomoc. Władze Równego zwróciły się do władz miast partnerskich z prośbą o zbiórkę darów, które są aktualnie najbardziej potrzebne.
Równe także pod obstrzałem
Z Ukrainy dochodzą kolejne dramatyczne relacje z trwających walk. Zaatakowane miało zostać już także Równe - miasto partnerskie Piotrkowa Trybunalskiego.
21.02.2014 09:41
Pomóż Ukraińcom!
„Niedaleko” - fundacja działająca w Piotrkowie na rzecz dzieci i młodzieży z Ukrainy prowadzi zbiórkę dla uczestników protestów na ukraińskim placu Niepodległości.
Dwudziestoosobowa grupa uczniów i nauczycieli z liceum w Równem na Ukrainie przyjechała do Piotrkowa.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat