Advertisement

Artykuły do tagu: dary

Cor Ignis organizuje zbiórkę darów dla Ukrainy
W związku ze zbliżającą się pierwszą rocznicą ataku Rosji na Ukrainę, piotrkowska Fundacja Cor Ignis rozpoczyna kolejną zbiórkę darów rzeczowych dla naszych wschodnich sąsiadów, walczących o wolność. Zbiórka będzie trwała od do 17 lutego 2023.
Piotrków wysłał pomoc do Równego
16 palet darów wyjechało w czwartkowe przedpołudnie z Piotrkowa do miasta partnerskiego Równe na Ukrainie. Wśród zapakowanych towarów są artykuły, które za wschodnią granicą są aktualnie najbardziej potrzebne.
Marta Wiśniewska - Mandaryna w Oculusie
Już w piątek 29 kwietnia w Salonie Optycznym Oculus Marta Wiśniewska - Mandaryna rozlosuje okularowe nagrody dla dzieciaków!
Przesłali dary dla Ukrainy
Piotrkowscy policjanci zorganizowali kolejną zbiórkę dla rodzin z Ukrainy, którzy są podopiecznymi fundacji Porta Vitae. Dary trafiły też do Artema, który na świat przyszedł kilka dni temu - już w Polsce.
Przywieźli dary i zapraszają uchodźców do Irlandii
Konwój pełen darów z Irlandii dojechał w piątek do Piotrkowa. Przywiezione produkty trafią do potrzebujących uchodźców, ale to nie koniec dobrych informacji. Organizatorzy chcą także zabrać uchodźców ze sobą, a władze w Irlandii oferują szeroko zakrojoną pomoc.
Od brytyjskiej Polonii dla uchodźców
Brytyjska Polonia zebrała dary, które trafią do uchodźców przebywających na terenie powiatu piotrkowskiego. W środowe popołudnie ciężarówka wypełniona darami przyjechała do magazynu darów przy Zespole Szkół Centrum Kształcenia Zawodowego w Bujnach.
Powiat z kolejnymi darami dla Równego
Krzesła, materace, powerbanki, baterie, gaśnice, środki opatrunkowe, higieniczne i ochronne, żywność, koce i wiele innych produktów znalazło się w kolejnym transporcie z ziemi piotrkowskiej na Ukrainę. 12 palet z niezbędną pomocą wysłali we wtorek do Równego powiat piotrkowski wspólnie z powiatem radomszczańskim.
07.03.2022 07:19
Sulejów dla Ukrainy
Przybywający do naszego regionu obywatele Ukrainy wciąż będą potrzebowali systematycznej i długoterminowej pomocy, dlatego pracownicy Urzędu Miasta w Sulejowie zachęcają do wzięcia udziału w zbiórkach, które w poniedziałek i wtorek (07-08.03.2022) odbędą się przy Placu Straży.
Transport darów z powiatu jest już w Równem
Przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Piotrkowie Trybunalskim otrzymali potwierdzenie, że dary, które w minioną środę wysłane zostały na Ukrainę, są już w Równem. Podziękowania za tę pomoc mieszkańcom powiatów piotrkowskiego i radomszczańskiego zamieścił na swoim fanpage'u mer Oleksandr Tretiak.
Piotrkowska cerkiew wysłała dary na Ukrainę
Co najmniej kilkadziesiąt osób włączyło się w zbiórkę darów dla obywateli Ukrainy, którzy pozostają w ogarniętej wojną ojczyźnie. Zorganizowali ją kapłani i wierni z parafii p.w. Wszystkich Świętych w Piotrkowie Trybunalskim. Pomocy udzielali nie tylko prawosławni, ale także osoby niezwiązane z cerkwią. Zebrane przedmioty są już w drodze.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat