Artykuły do tagu: Prom

6 sprawdzonych sposobów na promocję firmy – czy wcześniej o nich słyszałeś?
Wyobraź sobie, że prowadzisz salon fryzjerski w Lublinie. Gdzie będziesz szukał swoich klientów? Oczywiście, że w Lublinie i (ewentualnie) w najbliższej okolicy. Nie jest tajemnicą, że wiele małych i średnich firm – takich jak zakłady fryzjerskie – kieruje swoją ofertę do osób, które mieszkają w pobliżu. Czy oznacza to, że powinni zrezygnować z promocji w internecie? Wręcz przeciwnie. Zobacz dlaczego.
Wielka Gra w Statki w Focus Mall w Piotrkowie
W piątek i sobotę, 12-13 kwietnia, w Focus Mall w Piotrkowie z okazji pierwszych urodzin bezpłatnej aplikacji lojalnościowej SPOT będzie można wziąć udział w Wielkiej Grze w Statki i zdobyć ciekawe nagrody. W centrum pojawi się specjalna urodzinowa strefa relaksu, gdzie będzie można odpocząć na leżakach oraz dołączyć do wspólnej zabawy.
Okulary przeciwsłoneczne za 1 zł z okazji urodzin KODANO Optyk!
W dniach 8 – 13 kwietnia salon KODANO Optyk w Piotrkowie Trybunalskim świętuje urodziny! Z tej okazji mamy dla ciebie wyjątkowy prezent! Do każdych zakupionych okularów korekcyjnych otrzymasz okulary przeciwsłoneczne marki Santino za 1zł!
Kierowca z promilami wjechał do rowu. Mężczyzna trafił do szpitala
Plaga kierowców podróżujących pod wpływem alkoholu nie zmniejsza się. W Gutowie Dużym w gminie Grabica pijany kierowca uderzył w przepust. Mężczyzna trafił do szpitala.
Poznaj sekrety zalewu Sulejowskiego i nie tylko
Historię rzeki Pilicy, zalewu Sulejowskiego oraz pobliskich im miejscowości w naszym regionie, będzie można zgłębić już w piątek 23 lutego w Mediatece 800-lecia, podczas promocji nowej książki Andrzeja Kobalczyka. Autor spotka się z czytelnikami osobiście.
Startuje 12. edycja Akademii e-marketingu. Przedsiębiorcy z całej Polski wezmą udział w darmowych szkoleniach
Już 27 lutego w Lublinie rozpocznie się 12. edycja Akademii e-marketingu adresowana do przedsiębiorców z sektora MSP. W tym roku eksperci odwiedzą 14 lokalizacji w największych miastach w Polsce. Akademia e-marketingu jest cyklem spotkań edukacyjnych poświęconych budowaniu strategii promocji firmy w Internecie. Uczestnicy, podczas spotkań z ekspertami, będą mogli zdobyć lub poszerzyć swoją wiedzę z zakresu marketingu online np. tworzenia strony WWW, działań SEO czy wykorzystania różnych narzędzi promocyjnych.
Walentynki tak jak lubisz w Focus Mall w Piotrkowie
Walentynki to doskonała okazja, żeby uświadomić sobie jak cenne są w życiu bliskie relacje z innymi. Ważne jest to, aby mieć pełną swobodę wyboru sposobu w jaki chcemy to święto obchodzić. W Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim, w najbliższą sobotę 10 lutego, będzie można zdobyć kartę podarunkową, która pozwoli zakupić wybrany samodzielnie podarunek oraz zrobić sobie walentynkowe selfie z ukochaną osobą w specjalnie przygotowanym sercowym klimacie.
21.01.2024 13:46
Tak bawił się Chrobry!
Studniówkowy sezon trwa w najlepsze, a uroczystą zabawę przed egzaminem dojrzałości mają także tegoroczni maturzyści I Liceum Ogólnokształcącego w Piotrkowie. Swój studniówkowy bal zorganizowali w restauracji Jan w Bełchatowie.
Historia Piotrkowa Browarem F. Braulińskiego opisana
Interesujące opowieści oraz dotąd nieznane historie o Piotrkowie mogli usłyszeć licznie zgromadzeni mieszkańcy w piotrkowskiej mediatece. To w tym miejscu w piątkowy wieczór (29.12) odbyła się promocja książki „Browar F. Braulińskiego w Piotrkowie”, nad którą pracowała Agnieszka Szóstek wraz z potomkami rodzin tworzących najsłynniejszy piotrkowski browar: Zygmunta Jacka Ditrycha oraz Macieja Ditrycha.
Nowa książka o historii Piotrkowa. Promocja już w piątek
„Browar F. Braulińskiego w Piotrkowie” - to najnowsza książka poświęcona historii Piotrkowa. Została napisana przez Agnieszkę Szóstek wraz z potomkami rodzin tworzących najsłynniejszy piotrkowski browar: Zygmunta Jacka Ditrycha oraz Macieja Ditrycha.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat