Artykuły do tagu: Porady

Rewolucja w Opiece Zdrowotnej: Jak Skorzystać z L4 Przez Internet?
W ostatnich latach cyfrowa rewolucja dotarła do niemal każdej sfery naszego życia, a sektor opieki zdrowotnej nie jest wyjątkiem.
Przygotowania do Bożego Narodzenia: 7 praktycznych porad
Święta Bożego Narodzenia powinny być czasem radości, spokoju i wspólnego spędzania czasu z najbliższymi. Okres przygotowań dla wielu osób często jest jednak niezwykle nerwowy i skutecznie odbiera przyjemność ze świętowania. Możesz temu zaradzić w kilku prostych krokach! Poznaj kilka praktycznych porad, dzięki którym organizacja świąt Bożego Narodzenia będzie o wiele łatwiejsza.
Bezpłatne porady prawne dla mieszkańców powiatu
Podpisano nowe porozumienia na udzielanie nieodpłatnej pomocy prawnej i świadczenie nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego na terenie powiatu piotrkowskiego. Takie punkty prawnej pomocy prowadzone są już 7 lat.
Jak prawidłowo pielęgnować włosy doczepiane? 7 sprawdzonych rad
Błyszczące, perfekcyjnie nawilżona i gładkie – chcesz, by Twoje doczepiane włosy zachwycały zdrowym i pięknym wyglądem? Sprawdź, w jaki sposób pielęgnować doczepy.
3 rady jak zapakować obraz, jeśli nie masz do tego odpowiedniego pudełka
Pokażemy jak w alternatywny, ale efektywny sposób zapakować obraz, jeśli akurat nie masz pod ręką pudełka do obrazów. W tym artykule pokażemy 3 rady jak zapakować obraz, jeśli chcesz go wysłać, przeprowadzasz się, albo chcesz go dać jako prezent.
7 modowych porad dla puszystych mężczyzn
Ubieranie się dla mężczyzn o większych rozmiarach może stanowić pewne wyzwanie. Z jednej strony, chcą wyglądać dobrze i modnie, z drugiej, muszą wziąć pod uwagę swoją sylwetkę i znaleźć odpowiednie ciuchy, które będą dla nich komfortowe i dyskretnie zamaskują ich kształty. W tym artykule przedstawiamy modowe porady dla puszystych panów, które pomogą im wyglądać dobrze i czuć się pewnie w swojej skórze.
E recepty - wszystko co musisz wiedzieć
W czasach pandemii wielu Polaków decydowało się na rozwiązania, które pozwalały na utrzymanie społecznego dystansu. Szczególnie problematyczne były w tym wizyty u lekarzy. Doskonałym rozwiązaniem tego problemu okazały się recepty elektroniczne czyli tak zwane E-recepty. Są to generowane przez lekarza cyfrowe recepty, dzięki którym nie tylko łatwo i wygodnie można wykupić przepisane leki ale dodatkowo nie da się ich zgubić, więc stanowią wygodną alternatywę dla tradycyjnych, papierowych recept.
Porady prawne także w przyszłym roku
W przyszłym roku w powiecie piotrkowskim dalej będą świadczone porady prawne dla mieszkańców. Od stycznia będzie można z nich skorzystać także w nowych lokalizacjach.
Łatwiejszy dostęp do nieodpłatnej pomocy prawnej
Dla mieszkańców Powiatu Piotrkowskiego udostępnione zostaną kolejne lokalizacje, w których będą czekać specjaliści. Do punktów w Moszczenicy, Rozprzy oraz Trzepnicy Kolonii od stycznia 2023 r. dołączą Gorzkowice, Ręczno, a także Wolbórz.
Notariusz odpowie na nurtujące pytania
Z porad notariuszy będzie można skorzystać w sobotę, 26 listopada. Osoby zainteresowane bezpłatnie uzyskają informacje prawne - telefonicznie, na Messengerze oraz podczas streamingu na facebookowym profilu "Porozmawiaj z notariuszem". Akcja jest organizowana w związku z Dniem Otwartym Notariatu i odbywa się pod hasłem "Porozmawiaj z notariuszem, jak ochronić majątek rodziny i firmy w czasie kryzysu". Z porad będzie można skorzystać w godz. od 10.00 do 16.00.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat