Łatwiejszy dostęp do nieodpłatnej pomocy prawnej

Powiat PiotrkowskiRegion Niedziela, 04 grudnia 20221
Dla mieszkańców Powiatu Piotrkowskiego udostępnione zostaną kolejne lokalizacje, w których będą czekać specjaliści. Do punktów w Moszczenicy, Rozprzy oraz Trzepnicy Kolonii od stycznia 2023 r. dołączą Gorzkowice, Ręczno, a także Wolbórz.
fot.:Powiat Piotrkowski fot.:Powiat Piotrkowski

W obecności władz Powiatu Starosty Piotra Wojtysiaka, Przewodniczącego Rady Bernarda Matyszewskiego i Wicestarosty Dariusza Magacza oraz Burmistrza Wolborza Andrzeja Jarosa, Wójta Gminy Gorzkowice Alojzego Włodarczyka, Wójta Gminy Łęki Szlacheckie Piotra Łącznego, Wójta Gminy Moszczenica Marcelego Piekarka, Wójta Gminy Ręczno Piotra Łysonia, a także Wójta Gminy Rozprza Janusza Jędrzejczyka zostały podpisane stosowne porozumienia w sprawie udostępnienia lokali, w których punkty te będą funkcjonowały.

 

Szczegółowe informacje dotyczące dni i godzin otwarcia poszczególnych punktów w 2023 r. zostaną podane z odpowiednim wyprzedzeniem.

 

Osoby chcące wyznaczyć termin udzielenia nieodpłatnej porady prawnej lub nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego (który od stycznia 2023 r. będzie funkcjonował jak obecnie w Sulejowie) mogą kontaktować się z Wydziałem Aktywizacji Społecznej w piotrkowskim Starostwie: tel.: 44 732 88 18, e-mail: poradyprawne@powiat-piotrkowski.pl.

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

3


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Miastowy2 ~Miastowy2 (Gość)05.12.2022 09:22

Niby coś jest ale w praktyce nikomu nic nie przysługuje do tego prawnicy co niektórzy niewiele więcej wiedzą od Kowalskiego. Ja kiedyś korzystałem z porady prawnika w niczym mi nie pomógł ale o tyle był uczciwy ,że kasy nie chciał mimo straconego czasu wiec zapłaciłem tylko 1/3 symbolicznie. Dziś nie korzystam z porad nie ma sensu i szkoda kasy bo w niczym ci nie pomogą

11


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat