Advertisement

Artykuły do tagu: Pałac

Z
Do aktywnego spędzania najbliższej niedzieli zaprasza Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy Abstynenckiej "Pałacyk". Będzie można wziąć udział w charytatywnej imprezie sportowej.
Targi Ogrodnicze w Piotrkowie wróciły po przerwie (ZDJĘCIA)
Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Bratoszewicach Oddział w Piotrkowie Trybunalskim zorganizował po pandemicznej przerwie XV Piotrkowskie Targi Ogrodnicze „Pamiętajmy o ogrodach”. Wystawa pojawiła się tradycyjnie na terenie przy zamku w Bykach. Dojazd wymaga jednak cierpliwości - na ul. Łódzkiej utworzył się gigantyczny korek.
Zaprosili osoby samotne na śniadanie [ZDJĘCIA]
Poczęstunek, na wszystkich potrzebujących, czekał w siedzibie Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy Abstynenckiej "Pałacyk". Przy wielkanocnym stole zasiadło kilkadziesiąt osób.
Zapraszają osoby samotne na śniadanie
Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy Abstynenckiej "Pałacyk" zaprasza osoby samotne w sobotę (16.04.2022) na Śniadanie Wielkanocne. Poczęstunek na wszystkich potrzebujących będzie czekał w godzinach 10.00 - 14.00 w siedzibie organizacji.
31 lat
5 kwietnia 1991 roku powstało Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy Abstynenckiej "Pałacyk". Z okazji 31. rocznicy powstania organizacji jej członkowie spotkali się na wspólnej uroczystości urodzinowej.
Wielkanocne śniadanie dla samotnych
Piotrkowskie Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy Abstynenckiej "Pałacyk" zaprasza na "Śniadanie Wielkanocne dla samotnych i potrzebujących". Wydarzenie zorganizowane zostanie w Wielką Sobotę, 16 kwietnia.
Wigilia dla samotnych. By choć na chwilę być z kimś (zdjęcia)
Wigilia to dzień, w którym nikt nie powinien być sam. Wszyscy, którzy - z różnych powodów - wigilii nie mogą spędzić w gronie najbliższych, mogli skorzystać z zaproszenia stowarzyszenia Pałacyk i przyjść na piotrkowską wigilię dla samotnych. Ze względu na obostrzenia wydarzenie rozciągnięto w czasie. Rozpoczęło się w południe, a koniec zaplanowano o północy.
W Piotrkowie będzie wigilia dla samotnych
Już w piątek wigilia. To dzień, w którym nikt nie powinien być sam. Wszystkich, którzy - z różnych powodów - wigilii nie mogą spędzić w gronie najbliższych, stowarzyszenie Pałacyk zaprasza na piotrkowską wigilię dla samotnych.
Pałac i Folwark Łochów - magiczna przestrzeń artystyczno-kulturalna stworzona przez Grupę ARCHE
Pałac i Folwark Łochów (hotel Grupy ARCHE) to miejsce, w którym historia spotyka się z teraźniejszością, poezja z muzyką i sztuką, a wszystko to odbywa się w zabytkowych, zachwycających architektonicznie wnętrzach. Pod koniec listopada odbył się tam koncert krakowskiego barda Grzegorza Turnaua, który uwieńczył regionalne obchody Roku Norwida i jednocześnie zainaugurował Ogólnopolski Festiwal Charytatywny TO MY.
Tego dnia nikt nie powinien być sam. Zaproszenie na wigilię
Coraz bliżej do świąt Bożego Narodzenia. Nie każdy będzie mógł spędzić je jednak w rodzinnym gronie. Wigilia, to dla wielu osób trudny czas, a stowarzyszenie Pałacyk chce to zmienić, wypełniając czyjąś samotność dobrym słowem, obecnością i życzeniami.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat