Śniadanie świąteczne SWPA Pałacyk

Sobota, 30 marca 20243
Dobroczynne śniadanie Wielkanocne zorganizowali już po raz trzeci członkowie Stowarzyszenia Wzajemnej Pomocy Abstynenckiej "Pałacyk".

Ładuję galerię...

Nie tylko świąteczne jedzenie, ale i kontakt z drugim człowiekiem, wszystko to w ramach Wielkanocnego "Jajeczka" zorganizowanego w siedzibie Stowarzyszenia Wzajemnej Pomocy Abstynenckiej "Pałacyk". Na ciepłą strawę mogli liczyć wszyscy potrzebujący mieszkańcy miasta.

Dzisiejsze śniadanie jest nie tylko dla członków naszego stowarzyszenia, otwieramy się na wszystkich potrzebujących ludzi nawet tych, którzy nie są z nami na co dzień, lecz znamy ich ciężką sytuację. Osoby, których nie stać na posiłek, samotnych. Ludzie ci mogą spędzić ten czas z nami. Staramy się dać świąteczną bliskość wszystkim tego potrzebującym. Jest to nasze trzecie "jajeczko" podobnie jak spotkania Wigilijne mamy wpisane w nasz kalendarz głównych akcji corocznych - mówiła Edyta Sobieraj wiceprezes SWPA Pałacyk.

Pomoc w akcji udzielili wolontariusze ze stowarzyszeń Widzialna Ręka Piotrków, Dobroczynnie pomagamy w Piotrkowie Trybunalskim i okolicach oraz Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Młodzieży "HARC".

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

2


Komentarze (3)

Szanowni czytelnicy, na czas trwania ciszy wyborczej wyłączyliśmy możliwość publikacji komentarzy, możliwość ta powróci po jej zakończeniu. I pamiętaj - 21 kwietnia widzimy się na wyborach! – Redakcja ePiotrkow.pl

Komentowanie zostało wyłączone.
Tomekkkkkk ~Tomekkkkkk (Gość)31.03.2024 20:23

Fajnie i miło ale prawie wszyscy to sami działacze???

01


Fiona ~Fiona (Gość)31.03.2024 13:42

A gdzie Marek

10


Algoalko ~Algoalko (Gość)30.03.2024 21:19

Dzoana i okulary.

20


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat