Artykuły do tagu: Opakowania

Torby papierowe z nadrukiem – doskonały sposób na promocję marki
W dzisiejszym świecie ogromną rolę przykłada się do ekologii i wszystkich działań, które mają chronić środowisko, w którym żyjemy. Firmy szukają także rozwiązań, dzięki którym można ograniczyć rosnące wydatki i pomóc zredukować koszty działalności. Przykładem produktu, który wpisuje się w aktualne trendy i potrzeby przedsiębiorców, są torby papierowe z nadrukiem. Czym się wyróżniają torby z papieru z logo? Dlaczego warto z nich korzystać? Na co zwracać uwagę przy ich wyborze?
Założenie sklepu internetowego: co jest ważne, a co nie do końca
Założenie sklepu internetowego to dzisiaj bułka z masłem. Ale założenie sklepu internetowego, który będzie odnosił sukcesy i zarabiał to już inna rzecz.

Początkujący najczęściej skupiają się na szczegółach, które na e-shop mają raczej mały wpływ. Przez to pomijają obszary, które są o wiele ważniejsze – całkowitą strategię, logistykę, efektywną reklamę. W tym artykule pokażemy co warto odpuścić podczas uruchamiania sklepu internetowego, a do czego włożyć maksimum energii.
Dlaczego wybór opakowania tekturowego jest ekologiczny?
Dziś chciałbym podzielić się z Wami moją wiedzą na temat ekologicznych opakowań kartonowych. Jeśli tak jak ja dbacie o naszą planetę, to jesteście we właściwym miejscu! Dlaczego właśnie tekturowe opakowania są tak ważne dla środowiska i jakie korzyści przynoszą w przemyśle? Czytajcie dalej, a przekonam Was do tego zrównoważonego wyboru!
Wyniki badania i akcja EKO pakowania w Focus Mall w Piotrkowie
Co trzeci z nas rozważa zakup ekologicznego prezentu, myśląc o tegorocznych upominkach świątecznych. Za ekologiczny uznajemy prezent przyjazny środowisku (42%), nadający się do recyklingu (34%) czy wykonany z naturalnych materiałów (32%). Planując ekologicznie prezenty bierzemy pod uwagę kosmetyki (34%) i książki (30%) oraz karty podarunkowe (27%) – wynika z badania1 SW Research przeprowadzonego na zlecenie NEPI Rockcastle, właściciela m.in. Focus Mall w Piotrkowie. Co ciekawe lokalnie myślimy podobnie i dopiero w czwartej kolejności zwracamy uwagę na pochodzenie czy miejsce produkcji potencjalnego prezentu pod choinkę. W Focus Mall od 17-23 grudnia można wziąć udział w akcji EKO pakowanie prezentów.
PepsiCo z nowym celem dotyczącym opakowań, w tym opakowań wielorazowych
Firma PepsiCo ogłosiła nowy cel w zakresie opakowań swoich produktów, w ramach którego do roku 2030 zwiększy udział napojów sprzedawanych w opakowaniach wielokrotnego użytku z 10 do 20 procent. Projekt jest częścią strategii PepsiCo Positive (pep+) - strategicznej transformacji działań firmy w zakresie zrównoważonego rozwoju i tworzenia wartości.
Opakowania kartonowe w e-commerce
Już 77% polskich internautów kupuje w internecie – tak wynika z najnowszej fali badania „E-commerce w Polsce. Gemius dla e-Commerce Polska”. Rośnie też potrzeba bezpieczeństwa i wygody tych zakupów.
Dlaczego kolorystyka opakowań jest tak ważna?
Ładny wygląd opakowania przyciąga wzrok i zachęca do kupienia danego produktu. Ważne jest więc zaprojektowanie ciekawej grafiki na etykietę, a także zastosowanie odpowiednich kolorów. Okazuje się bowiem, że poszczególne barwy mogą wywoływać w odbiorcach konkretne odczucia i emocje.
Torby papierowe hurt czyli społeczna odpowiedzialność biznesu
Producent Toreb papierowych jako przedsiębiorstwo, które może pomóc w działaniach z zakresu marketingu przedsiębiorstwa? Odpowiedź jest na to pytanie jest prosta - to jedna z najlepszych dróg wiodących do zbudowania szerokiej i trwałej rozpoznawalności marki. Z jakich powodów to rozwiązanie naprawdę przynosi korzyści?
Jakie pudełka wysyłkowe wybrać?
Na co dzień większość z nas spotyka się z różnego rodzaju opakowaniami. Najczęściej oczywiście jest to związane z zakupami szczególnie w sklepach internetowych. Rynek e-commerce coraz większą uwagę zaczyna zwracać na to, w jaki sposób towar jest dostarczany do klienta, a sam fakt, czy przesyłka jest doręczana przez kuriera, czy też odbierana w paczkomacie, jest drugorzędny. Odpowiednie pudełko może zdziałać cuda.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat