Jeszcze tylko dzisiaj można głosować na piotrkowską urzędniczkę Jolantę Kopeć, która ubiega się o nagrodę Eurolidera 2012.
W piotrkowskim Miejskim Ośrodku Kultury trwa kolejny Festiwal Piosenki Europejskiej Eurojedynka.
31-latka została ranna w wypadku, do jakiego doszło wczoraj na drodze krajowej nr 91.
Kradli auta na terenie powiatu piotrkowskiego, a dziuplę mieli w Tomaszowie. Trójkę złodziei samochodów zatrzymali (wspólnie z policjantami z komisariatu w Gorzkowicach oraz dzięki współpracy z funkcjonariuszami z Tomaszowa) piotrkowscy kryminalni.
Wszędzie, gdzie grał, był niezwykle lubiany i ceniony. Urodził się w Piotrkowie, reprezentował barwy kilku polskich i jednej austriackiej drużyny, ale najbardziej kojarzony jest z GKS Bełchatów.
Jacek Berensztajn został nowym trenerem III-ligowego Włókniarza Zelów. Zastąpił na stanowisku Mariusza Wilkowieckiego, który piastował stanowisko I trenera Włókniarza od 13 października 2010 roku. Zadanie jest trudne – utrzymać III ligę.
17 kwietnia późnym wieczorem dyżurny piotrkowskiej Straży Miejskiej obsługujący miejski monitoring zauważył mężczyznę, który idąc przez plac Czarnieckiego wyrwał z donicy krzaczek i rzucił go na ulicę.
Amatorzy tenisa już niedługo znów będą mogli korzystać z piotrkowskich kortów. Po zimowej przerwie rozpoczęto ich przygotowywanie.
40 i pół miliona złotych zostanie w tym roku wydane w Radomsku na
inwestycje drogowe.
Do groźnie wyglądającej kolizji doszło na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w gminie Opoczno.