Artykuły do tagu: Oświadczenie

Oświadczenie Juliusza Wiernickiego dotyczące debaty
Oświadczenie Juliusza Wiernickiego, kandydata na prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego na temat debaty kandydatów w drugiej turze wyborów.
Oświadczenie Jacka Sokalskiego
Publikujemy oficjalne stanowisko Jacka Sokalskiego byłego członka zarządu PSM
Katastrofa w Glinie. Jest tymczasowe oświadczenie PKBWL
Minął rok od katastrofy lotniczej w Glinie w gminie Wola Krzysztoporska, gdzie rozbił się samolot SKYVAN SC-7, który służył do przewozu skoczków spadochronowych. W wypadku zginęły dwie osoby: pilot oraz pasażerka. Państwowa Komisja Badania Wypadków Lotniczych nadal nie opublikowała raportu końcowego dotyczącego tego zdarzenia. Jest za to tymczasowe oświadczenie.
Jest oświadczenie policji w sprawie interwencji podczas Strajku Kobiet
Piotrkowska policja wydała oświadczenie w sprawie wydarzeń z 7 listopada, które miały miejsce w Rynku Trybunalskim. Podczas jednego z protestów organizowanych w ramach Strajku Kobiet funkcjonariusze interweniowali wobec jednego z manifestujących mężczyzn. Wg niektórych była to zbyt brutalna interwencja.
Sprzedajesz alkohol? Masz czas do końca stycznia na złożenie oświadczenia
Referat Spraw Obywatelskich przypomina wszystkim przedsiębiorcom prowadzącym sprzedaż napojów alkoholowych w 2014 roku o obowiązku złożenia do 31 stycznia 2015 roku „Oświadczenia o wartości sprzedaży poszczególnych rodzajów napojów alkoholowych w punkcie sprzedaży, w roku poprzednim” oraz do wniesienia w terminie do 31 stycznia 2015 roku opłaty we właściwej wysokości za korzystanie z posiadanych zezwoleń.
Referat Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta przypomina wszystkim przedsiębiorcom prowadzącym sprzedaż napojów alkoholowych w 2013 r. o obowiązku złożenia „Oświadczenia o wartości sprzedaży napojów alkoholowych w punkcie sprzedaży, w roku poprzednim”.
Który radny najbogatszy?
Radni piotrkowskiej Rady Miasta ujawnili, ile zarobili w 2012 roku. Domy, mieszkania, nieruchomości i samochody. Sprawdź, kto zgromadził największy majątek, a dla kogo głównym źródłem utrzymania jest... dieta radnego.
Który prezes zarobił najwięcej?
Niedawno przejrzeliśmy oświadczenia majątkowe władz miasta. Teraz sprawdzimy władze spółek z udziałem miasta.
Ile zarabiają włodarze Piotrkowa?
Strefa FM sprawdziła oświadczenia majątkowe prezydenta miasta, jego zastępców, skarbnika i sekretarza.
26.02.2013 11:49
Oświadczenie:
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat