Artykuły do tagu: Modlitwa

61. Męski Publiczny Różaniec przeszedł ulicami Piotrkowa
W sobotę (06.04) ulicami Piotrkowa Trybunalskiego już po raz 61. przeszedł Męski Publiczny Różaniec. We wspólnej modlitwie wzięło udział około 60 mężczyzn.
Piotrkowski Męski Różaniec w pierwszą sobotę kwietnia
Już w sobotę (06.04.2024) - jak zwykle w pierwszą sobotę miesiąca - ulicami Piotrkowa Trybunalskiego przejdzie Męski Różaniec. Będzie to już 61. edycja wydarzenia, tym razem przypadająca w przeddzień Niedzieli Miłosierdzia Bożego.
Jubileuszowy 60. Męski Publiczny Różaniec ulicami Piotrkowa Trybunalskiego
Już po raz 60 mężczyźni z Piotrkowa Trybunalskiego wzięli udział w Męskim Publicznym Różańcu. W sobotę 2 marca 2024 r. grupa zamknęła piąty rok działalności, a we wspólnej modlitwie wzięło udział ponad 60 mężczyzn.
Jubileuszowy Męski Publiczny Różaniec w Piotrkowie
W pierwszą sobotę marca (02.03.2024) odbędzie się jubileuszowy 60. Męski Publiczny Różaniec w Piotrkowie Trybunalskim. Jedna z najstarszych tego typu grup w Polsce zamyka piąty rok nieprzerwanej działalności.
59. Męski Publiczny Różaniec za nami
Ulicami Piotrkowa Trybunalskiego po raz 59. przeszedł w sobotę (03.02.2024) Męski Publiczny Różaniec. We wspólnej modlitwie wzięło udział niemal 60 mężczyzn.
59. Męski Różaniec ulicami Piotrkowa Trybunalskiego
W pierwszą sobotę lutego (03.02.2024) ulicami Piotrkowa Trybunalskiego przejdzie już po raz 59. Męski Różaniec. Tym razem wydarzenie odbędzie się bezpośredni po święcie Ofiarowania Pańskiego, zwanym zwyczajowo świętem Matki Bożej Gromnicznej. Organizatorzy zachęcają do przyłączania się, tym bardziej, że będzie to też Męski Różaniec u progu Wielkiego Postu 2024.
Z modlitwą weszli w nowy rok. Męski Różaniec w święto Trzech Króli
W sobotę 6 stycznia, w uroczystość Objawienia Pańskiego ulicami Piotrkowa Trybunalskiego przeszedł 58. Męski Publiczny Różaniec. Tym razem we wspólnej modlitwie wzięło udział ponad 40 mężczyzn.
Styczniowy Męski Różaniec o godzinę wcześniej
W sobotę 6 stycznia 2024 r. przypada uroczystość Objawienia Pańskiego, znana też pod nazwą święta Trzech Króli. Tego dnia odbędzie się również 58. Męski Publiczny Różaniec w Piotrkowie Trybunalskim. Mężczyźni z Piotrkowa i okolic rozpoczną modlitewny marsz wcześniej niż zwykle.
Piotrkowski Męski Różaniec u progu Adwentu
Już w najbliższą niedzielę w Kościele katolickim rozpoczyna się Adwent. Dzień wcześniej, tj. w sobotę 2 grudnia 2023 r., ulicami miasta przejdzie 57. Męski Publiczny Różaniec w Piotrkowie Trybunalskim.
Przedostatni w tym roku Męski Publiczny Różaniec już za nami
Już po raz 56. ulicami Piotrkowa Trybunalskiego przeszedł Męski Publiczny Różaniec. W wydarzeniu wzięło udział około 60 mężczyzn.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat