Artykuły do tagu: Mażoretki

Europejskie wyzwanie mażoretek - Perły Sulejów
Mażoretki Perły Sulejów wyruszyły na podbój Europy. Sulejowskie kadetki, czyli perełki w wieku 9-11 lat, będą reprezentować Polskę oraz gminę podczas Mistrzostw Europy federacji MWF, które odbędą się w czeskim Libercu. Tę wspaniałą przygodę rozpoczęły w środę (03.07.2024).
Sulejowianki wystąpią w mistrzostwach Europy!
Mażoretki Perły Sulejów będą mogły reprezentować Polskę podczas Mistrzostw Europy federacji MWF, które odbędą się od 4 do 7 lipca 2024 roku w czeskim Libercu. Jak same podkreślają, nadal nie mogą uwierzyć w szansę, jaką otrzymały.
Świetne występy mażoretek z Sulejowa!
Mnóstwo emocji towarzyszyło zawodniczkom i kibicom w czasie Mistrzostw Polski Środkowej Mażoretek. Do Sulejowa przyjechały drużyny z województwa łódzkiego, ale również mazowieckiego i wielkopolskiego. Co istotne, z sukcesem zmagania kończyły reprezentantki gospodarzy.
Już w niedziele mażoretki z łódzkiego zawalczą o mistrzostwo w Sulejowie
Baton, flaga, pom pony i buława to atrybuty mażoretek - młodych tancerek prezentujących układy taneczno-marszowe. Po raz kolejny w Sulejowie będzie można podziwiać zmagania mażoretek, tym razem za sprawą Mistrzostw Polski Środkowej.
Mażoretki królowały w Sulejowie
W sobotę (20.04.2024) w Sulejowie odbywały się Mistrzostwa Mażoretek Okręgu Północno-Wschodniego. W gminnej hali sportowej w Sulejowie można było podziwiać widowiskowe układy przygotowane przez kilkaset mażoretek, reprezentujących kilka klubów z naszego regionu.
Kwiecień w Sulejowie będzie należał do mażoretek
Rywalizacje mażoretek okręgu północno-wschodniego i polski środkowej, odbędą się w kwietniu w Sulejowie. Zmagania taneczne młodych artystek będzie można śledzić 20 i 28 kwietnia.
Sulejów gościł mażoretki [ZDJĘCIA]
Po raz pierwszy w historii Sulejów zorganizował Mistrzostwa Polski Środkowej Mażoretek. Te zawody stanowiły bezpośrednie eliminacje do Mistrzostw Polski Mażoretek, które odbędą się w Kędzierzynie-Koźlu.
Niezwykłe Mistrzostwa Polski już w weekend
Już za kilka dni w Sulejowie odbędą się historyczne Mistrzostwa Polski Środkowej Mażoretek. W sobotę, 29 kwietnia 2023 r. w hali sportowej przy ulicy Koneckiej 45 będą rywalizować reprezentantki 12 zespołów z trzech województw – Łódzkiego, Mazowieckiego oraz Świętokrzyskiego.
Dołącz do sulejowskich mażoretek!
Mażoretki Perły Sulejów chcą poszerzyć swój skład, by jeszcze bardziej efektownie prezentować się przed publicznością podczas swoich występów. Każdy młody mieszkaniec naszego regionu, który chciałby do nich dołączyć, teraz ma taką możliwość.
Sulejowskie mażoretki w finale mistrzostw Polski
To był wymarzony debiut sulejowskich Pereł. Podczas Mistrzostw Polski Środkowej Mażoretek, które odbyły się w Uniejowie. rywalizowało ponad 400 tancerek z kilkunastu formacji. Reprezentantki gminy Sulejów zdobyły brązowy medal wśród juniorek w kategorii „scena classic baton" oraz srebrny krążek w konkurencji "solo pompon", który zawisł na szyi Marysi Janosik, jednej z trenerek dziewcząt. Dzięki udanym występom sulejowskie mażoretki awansowały do finałów Mistrzostw Polski, które odbędą się w Kędzierzynie-Koźlu.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat