Sulejowianki wystąpią w mistrzostwach Europy!

Region Niedziela, 02 czerwca 20242
Mażoretki Perły Sulejów będą mogły reprezentować Polskę podczas Mistrzostw Europy federacji MWF, które odbędą się od 4 do 7 lipca 2024 roku w czeskim Libercu. Jak same podkreślają, nadal nie mogą uwierzyć w szansę, jaką otrzymały.
fot.: UM w Sulejowie fot.: UM w Sulejowie

Wśród najlepszych z najlepszych wyróżniono między innymi sulejowskie kadetki, czyli dziewczynki w wieku 9-11 lat.

Jesteśmy bardzo dumne. Doceniono dwa nasze układy w kategoriach miniformacja kadetek i scena kadetek – powiedziała Maria Janosik, trenerka i choreografka sulejowskich Pereł.

Gratulujemy nie tylko dzieciom, ale też mamom, które są bardzo zaangażowane. Dziękuję moim córkom za wytrwałość, w ogóle całej mojej rodzinie, że dali radę dotrwać do tej chwili. To jest sukces całej naszej grupy – dodała Katarzyna Janosik, trenerka naszych mażoretek.

 

Obydwie podzieliły się już tą wspaniałą wiadomością z panią burmistrz Dorotą Jankowską.

Nasze mażoretki są wyjątkowe, tak samo jak nasza gmina jest wyjątkowa. Wspaniały wynik. Gratuluję i jestem niezwykle dumna i w imieniu wszystkich nas, mieszkańców, tę dumę wyrażam. Mocno trzymam kciuki za sukces – podsumowała Dorota Jankowska.

 

Sulejowskie kadetki występują w następującym składzie: Lena Gosławska, Ewelina Mądrzycka, Lena Kacprzyk, Blanka Koszowska, Izabella Olczyk, Zofia Słomka, Diana Ruszer, Hanna Wychowałek, Nikola Pawlikowska, Lena Kowalska, Antonina Marcinkiewicz, Julia Kacprzyk, Michalina Zakrajda, Maja Mierzejewska, Maja Milewska oraz Aleksandra Jasek.

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

2


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ot co ~Ot co (Gość)02.06.2024 12:36

A w pierdkowie bryndza. Jak była za chojniaka, tak samo za wiernickiego.

01


głosowałem za panią ~głosowałem za panią (Gość)03.06.2024 08:20

To prawda pani burmistrz nasza gmina jest wyjątkowa, a szczególnie pod względem zalewania mieszkańcom domów kolejny raz ściekami z kanalizacji miejskiej. Czy wyrazi pani dumę z tego powodu przed ludźmi zalanych domów ? Dlaczego nie znalazła pani czasu, aby podjechać i ocenić skutki zaniedbań ?

40


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat