Niezwykłe Mistrzostwa Polski już w weekend

Środa, 26 kwietnia 20234
Już za kilka dni w Sulejowie odbędą się historyczne Mistrzostwa Polski Środkowej Mażoretek. W sobotę, 29 kwietnia 2023 r. w hali sportowej przy ulicy Koneckiej 45 będą rywalizować reprezentantki 12 zespołów z trzech województw – Łódzkiego, Mazowieckiego oraz Świętokrzyskiego.
fot.: archiwum fot.: archiwum

Widzowie będą mogli w czasie mistrzostw podziwiać widowiskowe układy, przygotowane specjalnie z tej okazji, które będą oceniać profesjonalni sędziowie.

Najpierw będziecie mogli obejrzeć uroczystą paradę, a po niej, od 10.00 do 18.00 mażoretki ubrane w paradne stroje zawierające elementy umundurowania galowego różnych służb i formacji będą rywalizować o tytuły mistrzowskie i nominacje do Finałów Mistrzostw Polski w Kędzierzynie Koźlu - zapowiadają organizatorzy.

Reprezentantki kilkunastu zespołów (przedszkolaki do lat 7, kadetki do lat 11, juniorki do lat 14, seniorki powyżej 15 lat) zaprezentują swoje programy w kategoriach: baton, pom-pom, flaga, buława.

 

O szczegółach tej wyjątkowej imprezy opowiedzieli na antenie Radia Strefa FM: Wojciech Ostrowski, burmistrz Sulejowa, Krzysztof Janosik, prezes Stowarzyszenia „Mażoretki Perły Sulejów” oraz Maria Janosik, choreograf i asystent trenera sulejowskich mażoretek:

 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

3

2


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)27.04.2023 07:26

A dlaczego Sulejów ?No tak, piotrków tryb to dziura, gdzie nic się nie dzieje

12


ncxc ~ncxc (Gość)27.04.2023 22:59

o nawet nie wiedzialem ze sa takie zespoly... fajnie!

10


didi ~didi (Gość)27.04.2023 13:59

Dobrze epi miasta nie zaleje.

11


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat