Kwiecień w Sulejowie będzie należał do mażoretek

Region Czwartek, 18 kwietnia 20241
Rywalizacje mażoretek okręgu północno-wschodniego i polski środkowej, odbędą się w kwietniu w Sulejowie. Zmagania taneczne młodych artystek będzie można śledzić 20 i 28 kwietnia.
fot.: M.Adamczyk fot.: M.Adamczyk

Już w najbliższą sobotę, 20 kwietnia 2024 roku, w gminnej hali sportowej w Sulejowie, przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II, przy ulicy Koneckiej 45 odbędą się Mistrzostwa Mażoretek Okręgu Północno-Wschodniego. Obroty, spektakularne figury i dopracowane w najdrobniejszych szczegółach układy będzie można oglądać od godziny 8:00 do 22:00.

 

 

W kolejny weekend, a dokładnie w niedzielę, 28 kwietnia 2024 roku, w tym samym miejscu, odbędą się natomiast Mistrzostwa Polski Środkowej Mażoretek. Tym razem organizatorzy zapraszają od 10:00

 

 

Wstęp na jeden i drugi turniej będzie bezpłatny i podczas obydwu będzie można dopingować Mażoretki Perły Sulejów.

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

3


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Mazoretka ~Mazoretka (Gość)18.04.2024 11:57

Kwiecień to się już kończy. Lepszy pomysł by był jak by należał do nas maj

43


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat