Advertisement

Artykuły do tagu: MOTO

Regeneracja wtryskiwaczy – czym jest i jak dokładnie przebiega ten proces?
Wtryskiwacze są zasadniczo jednym z najważniejszych podzespołów jakie znajdują się w naszym pojeździe. Ich wymiana jest bardzo kosztowna, dlatego każdy kierowca (słusznie zresztą) obawia się sytuacji w której okaże się, że to właśnie one są uszkodzone.
Jak ładować auto elektryczne w publicznym punkcie ładowania?
Coraz widoczniej na ulicach dużych miast, jak i mniejszych miasteczek, auta elektryczne stopniowo wypierają te z silnikiem spalinowym. Z jednej strony to kwestia ekonomii, są bowiem dużo tańsze w użytkowaniu, z drugiej - znak, że wiele zmieniło się również w perspektywie naszej świadomości zagrożeń, jakie dla środowiska niesie eksploatacja pojazdów spalinowych. Zakup samochodu elektrycznego to świetna inwestycja, która szybko się zwraca, zwłaszcza jeżeli korzystamy z auta głównie w mieście.
Samochód z Anglii – jak wygląda kupno samochodu
Wielka Brytania – w tym i Anglia – to nie tylko popularny od wielu lat kraj emigracji Polaków w celach zarobkowych. Dziś wielu rodaków decyduje się na import aut w celach prywatnych. Zakup takiego auta to często transakcja bardzo opłacalna finansowo.
Tak bawiliśmy się na Motofestynie [ZDJĘCIA]
Setki fanów motoryzacji zjechało w miniony weekend do Moszczenicy. Na Motofestynie można było podziwiać najnowsze maszyny i zabytkowe perełki. Najstarszą maszyną był Peugeot z początku lat 30 XX wieku.
Tragiczny wypadek motocyklisty
Na wiadukcie nad ekspresową "ósemką" rozbił się motocykl marki Honda. Kierujący jednośladem nie przeżył wypadku. Do zdarzenia doszło w okolicach miejscowości Bąkowiec pod Piotrkowem.
Motoryzacyjnie i muzycznie, czyli Motofestyn w Moszczenicy
Motofestyn już na stałe wpisał się w kalendarz imprez organizowanych w Moszczenicy. Jak zawsze przygotowano motoryzacyjne pokazy, koncerty oraz atrakcje dla najmłodszych uczestników. W ten weekend trwa 11. edycja tego wydarzenia.
Motofestyn już w ten weekend
Już w ten weekend w Moszczenicy odbędzie się jedenasta edycja Motofestynu. Organizatorzy tradycyjnie przygotowali mnóstwo atrakcji. Oprócz tych stricte motoryzacyjnych nie zabraknie także koncertów.
Moszczenicki Motofestyn już w ten weekend
Już w najbliższy weekend odbędzie się kolejna edycja imprezy Motofestyn w Moszczenicy.
Niebezpieczny wypadek na Wierzejach
To kolejne poważne zdarzenie drogowe w tę sobotę. Tym razem zderzyły się tam samochód osobowy i motocykl.
Najlepsza kurtka motocyklowa turystyczna – ranking najlepszych modeli na każdą pogodę!
Kiedy wyruszasz w dłuższą trasę na dwóch kółkach, niezmiernie istotny jest wybór odzieży. Kurtka motocyklowa nie tylko zapewnia odpowiedni komfort termiczny oraz ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Stanowi również zabezpieczenie na wypadek upadku. Podpowiadamy co warto mieć na uwadze przy zakupie kurtki turystycznej.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat