Advertisement

Artykuły do tagu: Jubileusz

Ochotnicza Straż Pożarna w Lubieniu ma 100 lat [FOTO]
Z tej okazji tamtejsi druhowie spotkali się z mieszkańcami i strażakami z sąsiednich jednostek, by wspólnie świętować ten wyjątkowy jubileusz. Wszystko zaczęło się od uroczystej mszy świętej. Nie zabrakło również atrakcji dla najmłodszych. Obchody zakończyła dyskoteka z DJ-em.
Dwieście lat pani Stanisławo!
Jubileusz swoich setnych urodzin świętowała kilka dni temu pani Stanisława Rząsowska, mieszkanka Gminy Aleksandrów. Z tej okazji dostojną jubilatkę odwiedzili urzędnicy, by złożyć jej najserdeczniejsze życzenia.
20-lecie Gloria de Dios. Świętowali i pomagali
Niezwykłe muzyczne wydarzenie miało miejsce w sobotni (02.04.2022) wieczór w Piotrkowie Trybunalskim. Działający przy kościele oo. Jezuitów zespół Gloria de Dios świętował 20-lecie swojej pracy artystycznej. Z tej okazji zorganizowano koncert pieśni wielkopostnych, w czasie którego można było wesprzeć uchodźców, którzy uciekli z ogarniętej wojną Ukrainy.
20-lecie zespołu Gloria de Dios
Przed nami Koncert Pieśni Wielkopostnych. Odbędzie się on w ramach jubileuszu 20-lecia działalności zespołu Gloria de Dios.
Jubileusz koncert w kościele
W najbliższą sobotę w pw. św. Jacka i św. Doroty w Piotrkowie odbędzie się koncert z okazji jubileuszu 20-lecia zespołu Laudate Dominum. Występ rozpocznie się o godz. 19:00.
„Czterdzieści”, czyli 40-lecie pracy twórczej Juliusza Marwega
„Czterdzieści” to tytuł wystawy malarstwa Juliusza Marwega z okazji 40-lecia pracy twórczej artysty. W piątek w piotrkowskim Ośrodku Działań Artystycznych odbył się wernisaż wystawy.
Wystawy piotrkowskich artystów w ODA
2022 rok w Ośrodku Działań Artystycznych w Piotrkowie rozpoczyna się od wystaw rodzimych artystów. W styczniu w galeriach ODA będzie można oglądać wystawy Juliusza Marwega oraz Joanny Rusin.
Kolejna piotrkowianka świętuje setne urodziny
8 stycznia 1922 roku urodziła się pani Kamilla Bonarska. W przeddzień urodzin dostojną jubilatkę odwiedził prezydent Krzysztof Chojniak.
04.01.2022 11:43
100 lat pani Wiktorii
Rozpoczęcie Nowego Roku przyniosło kolejną jubileuszową uroczystość w Piotrkowie. Setne urodziny obchodziła pani Wiktoria Biegała.
29.12.2021 08:05
100 lat pani Henryki
Pani Henryka Rutowicz w minioną sobotę (25.12) świętowała swoje setne urodziny. Z tej okazji piotrkowiankę odwiedzili prezydent Krzysztof Chojniak oraz Małgorzata Lachowicz-Skrzyńska, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat