Artykuły do tagu: Jankowska

Dobra Woda zyska nowy … asfalt
Budowę nowej jezdni na odcinku o długości 1,8 kilometra, wykonanie kanalizacji deszczowej, obustronnych poboczy oraz zjazdów do posesji zakłada projekt inwestycji, które na przełomie września i października ma rozpocząć się w Sulejowie. Wykonawca czeka tylko na zezwolenie z piotrkowskiego starostwa.
Tak będą wyglądać najnowocześniejsze boiska w regionie. Duża inwestycja w gminie Sulejów
Jedno z boisk, z których będzie można korzystać na terenie kompleksu sportowego we Włodzimierzowie, właściwie już jest gotowe. W lipcu rozpocznie się montaż nawierzchni na kolejnym, a w sierpniu być może będziemy mogli już grać tam w piłkę. Plac budowy odwiedzili w tym tygodniu Dorota Jankowska, burmistrz Sulejowa oraz radni Rady Miejskiej w Sulejowie. To będzie najnowocześniejszy tego typu obiekt sportowy na terenie gminy Sulejów.
Podczas Sulejowskich Dni Pola tradycyjnie podsumowano ważne badania
Sulejowskie Dni Pola, które już od kilkunastu lat są organizowane w miejscowej Stacji Doświadczalnej Oceny Odmian, to jedno z najważniejszych i najbardziej prestiżowych wydarzeń rolniczych w naszym regionie. W tym roku spotkano się tam już po raz dwunasty i omówiono między innymi wyniki doświadczeń przeprowadzonych w latach 2021-2023 na terenie województwa łódzkiego. Honorowymi patronami XII edycji tego wydarzenia, które odbyło się w piątek, 7 czerwca 2024 roku, byli Piotr Łączny starosta piotrkowski oraz Dorota Jankowska, burmistrz Sulejowa.
W Sulejowie już po inauguracji
Nowa burmistrz oraz radni Rady Miejskiej w Sulejowie spotkali się na inauguracyjnej sesji w nowej kadencji. W czasie obrad tradycyjnie doszło między innymi do ślubowania i zaprzysiężenia Doroty Jankowskiej na urząd burmistrza.
Spotkanie dla kobiet w gminie Sulejów
Kolejne atrakcje z okazji Dnia Kobiet zostały przygotowane na terenie gminy Sulejów. Już w najbliższy weekend panie będą mogły się spotkać w sali OSP w Kole oraz w Krzewinach.
Wyjątkowy koncert specjalnie dla pań
To będzie wieczór pełen muzycznych doznań. Katarzyna Kołodziejczyk wystąpi przed publicznością z gminy Sulejów i okolic. Artystka zaprezentuje się w repertuarze, przygotowanym specjalnie z okazji Dnia Kobiet.
Dorota Jankowska powalczy o Sulejów. Zaprezentowała swoją drużynę
Dorota Jankowska z ramienia KWW Przymierze Samorządowe powalczy o fotel burmistrza Sulejowa. Oficjalna prezentacja kandydatki odbyła się podczas spotkania w sali OSP w Sulejowie. Poznaliśmy także kandydatów tego komitetu do Rady Powiatu Piotrkowskiego oraz Rady Miasta i Gminy Sulejów.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat