Advertisement

Artykuły do tagu: Human

Wyruszyli pokonać Samego Siebie
Pokonaj Samego Siebie to hasło Human Machine w Piotrkowie. W sobotni wieczór ponad pięćdziesiąt osób wyruszyło w samotną wędrówkę, aby pokonać własne słabości.
Inauguracja w najstarszej niepublicznej uczelni w Łodzi
Już po raz 29. Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi zainaugurowała nowy rok akademicki.
Mniej niż połowa uczestników zdołała pokonać trasę ekstremalnego marszu
W sobotę (28 sierpnia), punktualnie o godzinie 15:00, 42 osoby wyruszyły w trasę ekstremalnego marszu Human Machine pod hasłem Pokonaj Samego Siebie. Uczestnicy imprezy wystartowali spod Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Piotrkowie i mieli do pokonania 100 km, na których przebycie organizatorzy przewidzieli czas około 24 godzin.
Pomaszeruj na dystansie 100 km i pokonaj samego siebie
W ostatnią sobotę wakacji (28.08) w naszym mieście rozpocznie się ekstremalny marsz Human Machine – Pokonaj Samego Siebie. Uczestnicy będą musieli przemierzyć aż 100 km, co może zająć nawet 24 godziny.
Human Machine – drugie starcie [FOTO, VIDEO]
Niejedna maszyna miałaby problem z pokonaniem takiej trasy, a im się udało. Około 300 osób uczestniczy w II edycji biegów ekstremalnych z cyklu Human Machine. Impreza tym razem została zorganizowana na płycie piotrkowskiego lotniska.
Human Machine po raz drugi. Tym razem można się sprawdzić na...lotnisku
Human Machine, czyli druga edycja ekstremalnych biegów z przeszkodami odbędzie się 16 czerwca na płycie piotrkowskiego lotniska. Tym razem będzie można pokonać dwie trasy, pierwsza będzie miała długość 6 km i ponad 30 przeszkód, druga 12 km i ponad 50 przeszkód. Przygotowano również trasy dla dzieci.
Pierwsza edycja „Human Machine” za nami
Ok. 100 osób uczestniczyło w zorganizowanej w niedzielę w Piotrkowie pierwszej edycji „Human Machine”. Impreza odbyła się na kąpielisku „Słoneczko”.
Human Machine już w niedzielę
- Będzie mroźno, grząsko i mokro - mówią organizatorzy Human Machine, czyli cyklu terenowych biegów sprawnościowych, którego pierwsza edycja odbędzie się w Piotrkowie już w najbliższą niedzielę. Na uczestników będą czekać m.in. wspinaczki, przeszkody czy czołganie.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat