Advertisement

Artykuły do tagu: Gramiejska

Kulturower wystartował ulicami Piotrkowa
65 uczestników wzięło udział w Kulturowerze, czyli nocnej grze miejskiej współorganizowanej przez Piotrkowską Grupę Rowerową i Centrum Informacji Turystycznej.
Zapraszamy na Dni Europy w Piotrkowie Trybunalskim
Tematem przewodnim tegorocznych obchodów będzie Europejski Rok Dziedzictwa Kulturowego. Dni Europy rozpoczynają się we wtorek 8 maja.
Legioniści na ulicach Piotrkowa, czyli gra miejska HARC
Tegoroczną edycję gry miejskiej przygotowanej przez Stowarzyszenie HARC wygrała drużyna "Opryszki" z Piotrkowa. Przejażdżka drezyną, bal kotylionowy, wizyta w magazynie frontowym czy ćwiczenia na poligonie wojskowym – to tylko część atrakcji, jakie czekały w sobotę na uczestników zabawy, której motywem przewodnim był Piotrków legionowy. W grze wzięło udział 200 osób.
Gra miejska na 100. rocznicę niepodległości
Piotrków Trybunalski przeniesie się w epokę zaborów, legionów i I wojny światowej – wszystko za sprawą kolejnej gry miejskiej, organizowanej przez Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży HARC.
Gra miejska w Rynku Trybunalskim
Gra miejska "Z królową Jadwigą po Piotrkowie" odbyła się w sobotę na płycie piotrkowskiego Rynku.
Ulica Słowackiego kończy w tym roku 90 lat
Dwa dni potrwają obchody 90. urodzin ulicy Słowackiego w Piotrkowie Trybunalskim. Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na grę miejską, spacery i koncerty.
Nocny Kulturower, czyli w poszukiwaniu tajemniczego chrononauty
44 uczestników, 42 km do przejechania, 26 obiektów i miejsc do odwiedzenia, zagadki i zaszyfrowane hasła do odgadnięcia, genialny naukowiec Kuperweiser, podstępny „Mefisto” i zaginiony chrononauta – tak pokrótce można podsumować tegoroczną edycję gry miejskiej „Nocny Kultorower”, którą w sobotę, 13 maja, w godzinach wieczornych rozegrano w Piotrkowie. Jak zgodnie przyznali cykliści, biorący udział w zmaganiach w miejskiej przestrzeni, była to najtrudniejsza odsłona ze wszystkich dotychczasowych tej popularnej, rowerowej zabawy.
Przeszli przez trzy epoki
W sobotę odbyła się w Piotrkowie gra miejska „Pętla czasu”, organizatorem zabawy było Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży HARC.
Znajdą się w pętli czasu
W najbliższą sobotę o godzinie 10.00 rozpocznie się w Rynku Trybunalskim kolejna, piąta już gra miejska zorganizowana przez Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży HARC.
Ruszyli śladami cichociemnych
Grę miejską „Śladami cichociemnych” zorganizowano w sobotę w Piotrkowie Trybunalskim. Celem było rozbudzanie postaw patriotycznych poprzez poznawanie historii i upamiętnienie Roku Cichociemnych. Była to też okazja do doskonalenia orientacji w terenie zurbanizowanym poprzez poznanie lokalizacji wybranych obiektów historycznych Piotrkowa, przy jednoczesnym stosowaniu zasad bezpieczeństwa ruchu drogowego.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat