Advertisement

Artykuły do tagu: Fryzjer

12.08.2022 08:15
Komu pasuje broda?
Posiadanie brody to oczywiście wybór osobisty każdego mężczyzny. Ogólnie rzecz biorąc broda to bardziej styl życia niż moda. Oczywiście można podkreślić, że pierwsza starożytna cywilizacja gustowała w brodach. Sumerowie podchodzili do pielęgnacji brody z ogromną troską. Starożytne zabytki z czasów Sumerów wyraźnie pokazują, że broda była niezwykle ważnym elementem. Była symbolem nie tylko honoru, ale i waleczności. Symbolizowała męską siłę. Pozbawienie kogoś brody było jednoznaczne z hańbą. Mogło to się przytrafić mężczyznom, których traktowano jako jeńców lub niewolników. Podejście do brody zmieniało się na przestrzeni dziejów. Współcześnie broda wyróżnia mężczyznę z tłumu i obrazuje jego podejście do życia — kojarzy się z silnym i pewnym siebie mężczyzną. Sprawdź, komu pasuje broda.
Szampon dla mężczyzn – jak wybrać idealny kosmetyk do pielęgnacji włosów?
Męskie włosy są nieco bardziej odporne na czynniki zewnętrzne niż włosy „płci pięknej”. Nie oznacza to jednak, że możesz używać najtańszych produktów, które „tylko” domywają codzienne zanieczyszczenia. Wielkim błędem jest wykorzystywanie żelu pod prysznic, jako szamponu – głównie dlatego, że produkty do pielęgnacji Twojej czupryny powinny mieć składniki, które nawilżają, odżywiają i wzmacniają delikatną strukturę łusek.

Spokojnie! Nie oznacza to, że teraz musisz zdobywać wiedzę w zakresie kosmetologii. Wystarczy obserwacja swojego ciała i poznanie kilku porad, dzięki którym dobierzesz swój szampon idealny.
Moda na zadbany zarost nadal trwa
Panowie z Piotrkowa Trybunalskiego nadal kochają zapuszczanie zarostu. Zadbane wąsy i brody wciąż cieszą się dużą popularnością. Jakie jeszcze zabiegi pielęgnacyjne zaczynają stosować panowie? Sprawdziliśmy to u Natalii Gączarek, właścicielki salonu Barbernia.
Jak znaleźć profesjonalne kosmetyki do włosów?
Coraz częściej udając się do fryzjera, zastanawiamy się jakich kosmetyki do włosów, używa nasz fryzjer. W salonach fryzjerskich używane są profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji włosów

Przeczytaj nasz artykuł, a dowiesz się:
Salony fryzjerskie znowu otwarte
Z powodu epidemii koronawirusa salony fryzjerskie były zamknięte od połowy marca. Właściciele ponieśli straty liczone w dziesiątkach tysięcy złotych, a kolejne pieniądze musieli zainwestować by spełnić rygorystyczne normy sanitarne, ale większość piotrkowskich fryzjerów przetrwała ten trudny okres i od 18 maja ponownie zaprasza swoich klientów. Odwiedziliśmy Barber Shop Warsztat i sprawdziliśmy jak wygląda funkcjonowanie salonów w ramach "nowej normalności".
Wracają fryzjerzy, kosmetyczki i gastronomia. Sprawdź wytyczne dla poszczególnych branż
Długo na to czekaliśmy. Już w poniedziałek będziemy mogli wybrać się do fryzjera czy kosmetyczki, a nawet wypić piwo w ogródku gastronomicznym. 18 maja rozpoczynamy w Polsce trzeci etap odmrażania gospodarki.
Szumowski: duże prawdopodobieństwo otwarcia salonów fryzjerskich i kosmetycznych od 18 maja
Jest duże prawdopodobieństwo otwarcia salonów fryzjerskich i kosmetycznych od najbliższego poniedziałku 18 maja - powiedział we wtorek minister zdrowia Łukasz Szumowski.
Otwarcie salonów fryzjerskich i usług kosmetycznych możliwe najwcześniej za dwa tygodnie
Otwarcie salonów fryzjerskich i usług kosmetycznych możliwe będzie najwcześniej za dwa tygodnie - powiedział w poniedziałek szef KPRM Michał Dworczyk.
Barbermistrz w Piotrkowie
W minioną niedzielę na specjalne zaproszenie salonu Barber Shop by Edyta mogliśmy gościć w Piotrkowie wicemistrza świata i wicemistrza Polski w barberingu - Damiana Zakrzewskiego.
05.04.2019 07:22
Możesz pomóc? Zrób to
Można pomóc. Bez bólu, bez większego wysiłku, bez kosztów. Niebawem rusza kolejna odsłona akcji „Tniesz, bo wiesz".
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat