Advertisement

Artykuły do tagu: EDK

28.03.2023 12:13
EDK także z Piotrkowa
Ponad 40 kilometrów pieszej nocnej wędrówki w milczeniu w towarzystwie rozważań kolejnych stacji drogi krzyżowej - taka jest idea EDK. Ekstremalna Droga Krzyżowa z Piotrkowa wyrusza tradycyjnie w piątek przed niedzielą palmową.
Wyruszył na spotkanie z Bogiem
Nocą, w deszczu, w samotności i skupieniu przemierzył ponad 40 kilometrów. Wszystko po to, aby pokonać własne słabości, dla jeszcze lepszego zrozumienia Męki Pańskiej.
Ruszyli na spotkanie z… Nim
Tysiące osób w całej Polsce ruszyło w piątkowy wieczór na trasy Ekstremalnej Drogi Krzyżowej. Inicjatywa po raz kolejny zagościła także w Piotrkowie. Z miasta na samotną pieszą wędrówkę wyruszyli zarówno starsi, jak i młodsi.
05.04.2022 09:40
EDK także z Piotrkowa
Ponad 40 kilometrów pieszej nocnej wędrówki w milczeniu w towarzystwie rozważań kolejnych stacji drogi krzyżowej - taka jest idea EDK. Ekstremalna Droga Krzyżowa wyrusza już w najbliższy piątek, także z Piotrkowa.
Możesz wyruszyć w 50-kilometrową drogę krzyżową
Niektórzy wierni w całej Polsce decydują się dzisiaj na wzięcie udziału w Ekstremalnych Drogach Krzyżowych. Ich ideą jest rozważanie tajemnic wiary podczas samotnej, długiej, nocnej wędrówki. Tym razem, ze względu na pandemię koronawirusa, formuła wydarzenia jest nieco odmienna od dotychczasowych.
Przekroczył prędkość o 73 km/h
Kompletnie nieodpowiedzialny 22-latek pędził w obszarze zabudowanym z prędkością, aż 123 km/h. Stracił już uprawnienia do kierowania.
Śmierć na drodze. Nie żyje 22-latek
Tragiczny wypadek miał miejsce w nocy w gminie Kodrąb w powiecie radomszczańskim. W środę przed północą kierowca jadący DK nr 42 między Radomskiem a Przedborzem na wysokości Józefowa stracił panowanie nad autem i wypadł z drogi. Mężczyzna niestety zginął na miejscu.
Śmierć na drodze - [AKTUALIZACJA]
Jedna osoba zginęła na miejscu, druga cały czas przebywa w szpitalu - to bilans wypadku, do którego doszło w środę późnym wieczorem na ulicy Łódzkiej w Piotrkowie. Policja bada okoliczności tego zdarzenia.
Mamed Khalidov w Piotrkowie
Memed Khalidov, aktualny mistrz KSW w wadze średniej gościł dziś, w sobotę, 23 kwietnia, w Piotrkowie. Kaukaski bojownik, jak nazywają Khalidova fani, z racji jego sportowych osiągnięć, pojawił się na otwarciu klubu Tom Fit Center. Na spotkanie z mistrzem przyszły tłumy piotrkowian.
To był czarny piątek na drogach miasta i powiatu piotrkowskiego. 15 stycznia na drodze S8 doszło do karambolu i kilku innych wypadków. Zginęła wtedy 34-letnia pasażerka białoruskiego opla. W tym samym wypadku ranny został o dwa lata młodszy mężczyzna oraz jego 11-letni syn. Moment wypadku kamerą samochodową zarejestrował użytkownik naszego portalu. Film otrzymaliśmy na kontakt@epiotrkow.pl.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat