Advertisement

Artykuły do tagu: ślub

Ślubowanie w Szkole Podstawowej nr 10 [ZDJĘCIA]
Piątek był wyjątkowym dniem dla kilkudziesięciu pierwszoklasistów ze Szkoły Podstawowej nr 10. Już tradycyjnie w marcu w placówce zorganizowano ślubowanie.
Kamil Majchrzak zmienił stan cywilny
19 listopada 2022 roku był wyjątkowym dniem dla najlepszego piotrkowskiego tenisisty w historii. Kamil Majchrzak wziął ślub, a wybranką jego serca jest Marta Dyba.
Bardzo ważna chwila dla pierwszoklasistów [FOTO]
W Szkole Podstawowej nr 11 w Piotrkowie Trybunalskim odbyło się ślubowanie klas pierwszych, jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu szkolnym. W tej wyjątkowej uroczystości uczestniczyli liczni zaproszeni goście na czele z prezydentem miasta Krzysztofem Chojniakiem oraz rodzice dzieci i nauczyciele.
Pierwszaki ślubowały [ZDJĘCIA]
Wstępne ślubowanie, pasowanie na ucznia oraz spektakl teatralny - tak wyglądał koncert „Bajkowa Pierwsza Klasa”, który tradycyjnie dla uczniów, którzy rozpoczynają swoją przygodę z edukacją, przygotował Miejski Ośrodek Kultury.
„Bajkowa Pierwsza Klasa” znów w Piotrkowie
Nowy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami. Już w czwartek (01.09.2022) odbędzie się w Piotrkowie Trybunalskim uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego pt. "Bajkowa Pierwsza Klasa". Wydarzenie organizowane jest rokrocznie z myślą o dzieciach, które rozpoczynają swoją przygodę z edukacją w szkole podstawowej.
Jakie dekoracje wybrać na ślub i wesele
Dekoracje zarówno na ślub, jak i na wesele powinny być spójne zarówno pod względem kolorystyki i stylu. Wybierając motyw przewodni całej imprezy warto przejrzeć wiele różnych propozycji i wybrać taki, która najlepiej będzie najlepiej odpowiadać naszym potrzebom. Na co zwrócić uwagę? Jakie ozdoby cieszą się popularnością? Podpowiadamy.
Sala ślubów już po remoncie
Młode pary, które planują zawarcie związku małżeńskiego w Urzędzie Stanu Cywilnego w Grabicy, czeka miła niespodzianka. Właśnie oddano do użytku, po generalnym remoncie tamtejszą salę ślubów.
Co to był za ślub! Nietypowa uroczystość na piotrkowskim lotnisku
Aneta i Marcin postanowili powiedzieć sobie "Tak", wybierając na miejsce ceremonii hangar piotrkowskiego lotniska. Dla Marcina lotnisko jest miejscem, w którym pracuje od wielu lat.
Przygotowania do ślubu - o czym warto pamiętać?
Ślub jest ważnym wydarzeniem w życiu każdej pary. Zależy im, aby ten dzień został w ich pamięci na zawsze, więc starają się przygotować go jak najlepiej, aby był niezapomniany. Jednak cały proces przygotowania ślubu i wesela nie należy do najprostszych i często wymaga dużego zaangażowania i cierpliwości. Wiele osób boi się, że o czymś zapomni lub po prostu nie wie, jak zabrać się do przygotowań. Jak więc rozpocząć planowanie ślubu i wesela? Sprawdź, co dla ciebie przygotowaliśmy.
Weselicho 2022 - Targi Ślubne już w sobotę
Planujesz ślub i wesele? To wydarzenie, którego nie możesz przegapić. Już w najbliższą sobotę, 29 stycznia w Piotrkowie odbędą się Targi Ślubne Weselicho 2022, a na nich odnajdziecie wszystko, co potrzebne, aby ten wyjątkowy dzień zapamiętać do końca życia.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat