Advertisement

Artykuły do tagu: Życzenia

Życzenia od mera Równego
Z okazji 231. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, życzenia dla Piotrkowa złożył mer miasta Równe (Ukraina) - Oleksandr Tretyak.
04.01.2022 11:43
100 lat pani Wiktorii
Rozpoczęcie Nowego Roku przyniosło kolejną jubileuszową uroczystość w Piotrkowie. Setne urodziny obchodziła pani Wiktoria Biegała.
Przedświąteczne spotkanie na Starówce
Tradycyjne przedświąteczne spotkanie odbyło się w samym sercu piotrkowskiej Starówki, czyli w Rynku Trybunalskim. Nie zabrakło wspólnego kolędowania i życzeń.
Nauczyciele docenieni w Wolborzu
Dyrektorzy szkół i przedszkoli - zarówno publicznych, jak i prywatnych - z gminy Wolbórz wzięli udział w spotkaniu z burmistrzem Andrzejem Jarosem. Zorganizowano je z okazji Dnia Nauczyciela. Władze miasta wyraziły wdzięczność pedagogom za ich poświęcenie na rzecz dzieci i młodzieży.
Lewicowy świąteczny poczęstunek na
Piotrkowska Lewica zorganizowała "Lewicowy poczęstunek na Święta" dla piotrkowian na targowisku przy ul. Modrzewskiego. W spotkaniu na zaproszenie Artura Ostrowskiego, lidera formacji w naszym mieście w spotkaniu wzięli udział m.in. posłanka Anita Sowińska oraz poseł Tomasz Trela, a także radny Dariusz Cecotka.
Pierwsze próby przywłaszczania elektrycznych hulajnóg?
Ukryte w piwnicy lub klatce schodowej - mieszkańcy Piotrkowa w taki sposób próbowali najprawdopodobniej przywłaszczyć elektryczne hulajnogi, które od początku marca dostępne są w Piotrkowie.
Kolejna piotrkowska wigilia miejska
Kilkaset osób wzięło udział w spotkaniu wigilijnym, które co roku przed świętami Bożego Narodzenia organizowane jest w Rynku Trybunalskim. Tradycyjnie było wspólne kolędowanie z Miejską Orkiestrą Dętą, nie zabrakło także świątecznego poczęstunku.
 Życzenia od MKS Piotrcovia
Piłkarki MKS Piotrcovii składają wszystkim świąteczne życzenia.
Świąteczna przerwa w rozgrywkach
Tradycyjnie wszystkim sportowcom, trenerom, działaczom oraz oczywiście kibicom życzymy wesołych i przede wszystkim w miarę możliwości aktywnych Świąt Wielkanocnych. Po tej świątecznej przerwie sportowe rozgrywki wkroczą w decydującą fazę, emocji na pewno więc nie zabraknie zarówno na arenie lokalnej, krajowej, jak i tej międzynarodowej.
Pamiętaj o babci i dziadku!
21 stycznia obchodzimy w Polsce Dzień Babci. Tego dnia wnuki obdarowują i składają życzenia swoim babciom. Dzień Babci w Polsce obchodzimy od ponad 50 lat, a rozpropagować miał go tygodnik „Kobieta i Życie”, za jego przykładem poszedł „Express Poznański”, a także „Express Wieczorny”. 22 stycznia będziemy z kolei obdarowywać naszych dziadków.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat