Advertisement

Przedświąteczne spotkanie na Starówce

Strefa FM Niedziela, 19 grudnia 202130937
Tradycyjne przedświąteczne spotkanie odbyło się w samym sercu piotrkowskiej Starówki, czyli w Rynku Trybunalskim. Nie zabrakło wspólnego kolędowania i życzeń.

Ładuję galerię...

Wszystkim przybyłym w niedzielne popołudnie na Rynek Trybunalski, życzenia świąteczne złożył prezydent Piotrkowa Krzysztof Chojniak.

- Przyjmijcie państwo najlepsze życzenia pięknych, dobrych, radosnych świąt, zarówno w wymiarze osobistym, rodzinnym, jak i tym wszystkim, co dotyczy naszego miasta. Życzę, aby to były święta wyjątkowe, pięknie przeżyte i żeby one inspirowały w kolejnych dniach na cały nadchodzący nowy 2022 rok. Tego wszystkie państwu życzę. Proszę również o przekazanie tych życzeń swoim bliskim. Pięknych świąt bożego narodzenia! - życzył prezydent Krzysztof Chojniak.

Podczas spotkania piotrkowscy harcerze przekazali prezydentowi Chojniakowi betlejemskie światełko pokoju. O świąteczną oprawę muzyczną zadbała Miejska Orkiestra Dęta oraz zespół Gloria de Dios.


Zainteresował temat?

1

3


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

goœć_piotr ~goœć_piotr (Gość)19.12.2021 19:26

Porażka, żenada, Prezydent i ludzie z MOKu.... Gawiedź głodna chleba, nie igrzysk !

33


tak se siądę i myślę ~tak se siądę i myślę (Gość)20.12.2021 05:19

Teraz życzenia i jarmarki, a po nowym roku UM zafunduje mieszkańcom spóźniony prezent w postaci podwyżki podatku i opłaty za śmieci czy wodę. Aaa i oczywiście nie zabraknie obietnic budowy spalarni śmieci, super szybkiej obwodnicy miasta, remontów głównych ulic, rozbudowy Słoneczka... i wspierania budowy legendarnej S12.

53


goœć_karolina ~goœć_karolina (Gość)19.12.2021 19:58

Ciekawa jestem co miał ciekawego do powiedzenia znany pątnik z białą reklamówką, bo chyba nie mówił o miłości bliźniego, ponieważ to dla niego tylko puste hasło bez pokrycia.

41


Rencista ~Rencista (Gość)19.12.2021 18:04

Impreza z moich podatków

64


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat