Artykuły do tagu: Święta

Aby okres świąteczno - noworoczny był dla wszystkich spokojny i bezpieczny warto skorzystać z porad, którymi jak co roku dzielą się piotrkowscy policjanci.
Cztery tysiące lampek rozbłysło wczoraj na największej choince w mieście. Kilka chwil po 17:00, na Rynku Trybunalskim odpaleniem lampek choinkowych prezydent miasta rozpoczął miejską wigilię.
Na niecodzienne jasełka zaprasza Miejski Ośrodek Kultury w Sulejowie. W czwartek o 18:00 na Placu Straży rozpocznie się przedstawienie, w którym wystąpią aktorzy z Wrocławia.
W sobotę 19. grudnia 2009 roku w galeria rozrywkowo-handlowej Focus Mall specjalnie dla klientów zagra chór gospel Metanoia JPII.
Wzorem lat ubiegłych zmianie ulegnie rozkład kursowania autobusów Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego w okresie świąteczno- noworocznym.
Prezenty, zabawy, wspólna fotografia z Mikołajem - to tylko niektóre atrakcje dla dzieci z okazji 6. grudnia przygotowane przez galerię Focus Mall. Na jakie upominki mogły liczyć dzieci?
Rodzinne święta naszych VIP-ów
W koszyczkach naszych VIP-ów standard: kawałek chleba, kiełbasa, chrzan, sól, baranek. Jajka malowane albo gotowane w łupinach cebuli. Całość przystrojona borówkami...
Piotrków: Wierni podążyli za krzyżem
Ukradkiem ocierane łzy wzruszenia i wymowna cisza towarzysząca osobistemu i wewnętrznemu przeżywaniu Męki Pańskiej. W środę nawet burza nie śmiała przeszkadzać mieszkańcom miasta w modlitwie. Na godzinę przed początkiem uroczystości kilka razy groźnie zagrzmiała, a potem ustąpiła miejsca słońcu, które odbijało się w różańcach wielu wiernych. A kilka kropli deszczu, które spadły już na koniec, przy ukrzyżowaniu Jezusa, były jakby częścią całego misterium.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat