TERAZ11°C
JAKOŚĆ POWIETRZA Bardzo dobra
reklama

Wypadek jadącego na sygnale ambulansu PCMD

Policja
Policja pt., 23 kwietnia 2021 09:11
W środowy poranek kierowca ambulansu, jadąc na sygnale zderzył się z osobową skodą na skrzyżowaniu ulic Tuszyńskiej oraz Katowickiej w Rzgowie. Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, pojazd należy do Powiatowego Centrum Matki i Dziecka w Piotrkowie, a w wypadku poszkodowany został członek załogi karetki.

Wykryto bloker reklam!

Treść artykułu została zablokowana, ponieważ wykryliśmy, że używasz blokera reklam. Aby odblokować treść, proszę wyłączyć bloker reklam na tej stronie.

Według informacji łódzkiej policji, do wypadku doszło około godziny 9:20. Ambulans, jadący na sygnale z Piotrkowa do Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi, wjechał przy czerwonym świetle na skrzyżowanie ul. Tuszyńskiej oraz ul. Katowickiej w Rzgowie. Karetka zderzyła się z samochodem osobowym marki skoda, kierowanym przez 57-letnią kobietę, która miała zielone światło.

 

W wypadku poszkodowany został 31-letni medyk jadący karetką oraz kierująca skodą. Oboje trafili do szpitala, ale na szczęście ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Transportowana ambulansem kobieta, został zgodnie z planem przewieziona do docelowej placówki medycznej. 

 

Policja prowadzi dochodzenie, które ma wyjaśnić okoliczności i winnego zdarzenia.

Reklama

Podsumowanie

    reklama

    Komentarze 24

    reklama

    Dla Ciebie

    11°C

    Pogoda

    Kontakt

    Radio