TERAZ12°C
JAKOŚĆ POWIETRZA Bardzo dobra
reklama

Wyciągnęli z wody dwóch mężczyzn

A.Stańczyk
Aleksandra Stańczyk wt., 28 lipca 2015 12:41
W niedzielę około południa policjanci patrolujący wody Zalewu Sulejowskiego, z polecenia dyżurnego piotrkowskiej komendy, popłynęli w rejon Smardzewic, gdzie przewrócił się jacht żaglowy.
Zdjęcie

Wykryto bloker reklam!

Treść artykułu została zablokowana, ponieważ wykryliśmy, że używasz blokera reklam. Aby odblokować treść, proszę wyłączyć bloker reklam na tej stronie.

Funkcjonariusze z Posterunku Wodnego w Bronisławowie natychmiast podpłynęli łodzią motorową we wskazane miejsce, kilkaset metrów od brzegu zauważyli przewróconą żaglówkę i dwie osoby w wodzie. Policjanci natychmiast ruszyli z pomocą. Uratowani to dwaj mieszkańcy Pabianic (37 i 42 lata). Zostali przetransportowani na pokład policyjnej łodzi, a żaglówkę odholowano do brzegu.

W tym dniu warunki atmosferyczne nie były sprzyjające żeglowaniu. Była wysoka fala, wiał silny wiatr i padał obfity deszcz. Dzięki sprawnie i szybko przeprowadzonej policyjnej interwencji nikomu nic się nie stało.

 

Reklama

Podsumowanie

    reklama

    Komentarze 7

    reklama

    Dla Ciebie

    12°C

    Pogoda

    Kontakt

    Radio