TERAZ1°C
JAKOŚĆ POWIETRZA Umiarkowana
reklama

Włamał się do punktu gastronomicznego przy ul. Młynarskiej

A.Stańczyk
Aleksandra Stańczyk wt., 13 maja 2014 11:26
Piotrkowscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o włamanie do jednego z punktów gastronomicznych w centrum miasta.
Zdjęcie
Autor: fot. policja

- Do włamania doszło 6 maja przy ulicy Młynarskiej. Policjanci otrzymali zgłoszenie o włamaniu do obiektu. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że sprawca uszkodził i wypchnął okno (powodując straty w wysokości 2 tys. zł), potem wszedł do pomieszczeń. Nic nie ukradł, bo spłoszony uciekł – informuje Ilona Sidorko, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie. - Mężczyznę zarejestrowało jednak czujne oko kamery zamieszczonej wewnątrz budynku. Przeprowadzone na miejscu zdarzenia oględziny, a także zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwoliły mundurowym ustalić personalia włamywacza.

10 maja wieczorem piotrkowscy dzielnicowi podczas służby na terenie miasta zauważyli podejrzewanego mężczyznę. 28-letni piotrkowianin został zatrzymany. 12 maja usłyszał zarzuty. Ma na swoim koncie więcej podobnych czynów. Okazało się, że był także sprawcą kradzieży z włamaniem do minimarketu i punktu gastronomicznego w Piotrkowie Trybunalskim na początku tego roku. Dziś (13 maja) sąd zdecyduje o dalszym losie podejrzanego. Za kradzież z włamaniem grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Podsumowanie

    Komentarze 9

    reklama

    Dla Ciebie

    1°C

    Pogoda

    Kontakt

    Radio