TERAZ 4°C
JAKOŚĆ POWIETRZA Dobra
reklama

W Moszczenicy uczcili 50 lat pożycia małżeńskiego

MaWag
MaWag pt., 19 kwietnia 2013 17:40
W czwartek w Gminnym Ośrodku Kultury w Moszczenicy odbyła się uroczystość z okazji 50-lecia Pożycia Małżeńskiego, poprzedzona Mszą Św. w kościele parafialnym. W Jubileuszu uczestniczyło 25 par małżeńskich , które wspólnie przeżyły pięćdziesiąt lat i siedem par z sześćdziesięcioletnim dorobkiem małżeńskim.

Medale za długoletnie pożycie małżeńskie w imieniu Prezydenta RP wręczył wójt gminy Marceli Piekarek, który serdecznie pogratulował wszystkim wyróżnionym, życząc im zdrowia oraz wszelkiej pomyślności w dalszym życiu. W uroczystości uczestniczył również przewodniczący Rady Gminy Grzegorz Nowicki, ksiądz Szymon Kierkiewicz oraz dyrektor GOK Jerzy Korytkowski. Całość imprezy prowadziła Ewa Staniaszek- kierownik USC.

 

img=1


Jubilaci otrzymali kwiaty oraz upominki oraz zostali zaproszeni na poczęstunek, w trakcie którego przygrywała im Kapela Tolka Gałązki.

 

Reklama

Podsumowanie

    reklama

    Komentarze 0

    reklama

    Dla Ciebie

    4°C

    Pogoda

    Kontakt

    Radio