TERAZ 4°C
JAKOŚĆ POWIETRZA Umiarkowana
reklama

Trzy wypadki, ranny deskorolkarz i 16-latka

JaKac1
JaKac1 pon., 25 czerwca 2012 12:31
Trzy wypadki drogowe, w których ranne zostały trzy osoby, dwanaście kolizji i dziesięciu zatrzymanych amatorów jazdy po wyskokowych trunkach - to bilans minionego weekendu na drogach powiatu piotrkowskiego.

Do pierwszego zdarzenia doszło w sobotę na jednym z piotrkowskich skrzyżowań, gdzie zderzyły się dwa samochody. Ucierpiała kierująca jednym z pojazdów.

Do pozostałych wypadków doszło w niedzielę. Winni byli niechronieni uczestnicy ruchu drogowego - 19-letni deskorolkarz i 12-latka kierująca motorowerem. - Wczoraj około 15.00 w Majkowie Dużym 12-letnia piotrkowianka kierująca motorowerem marki Suzuki, nie sygnalizując skrętu w lewo zajechała drogę pojazdowi ford fiesta, który prawidłowo wykonywał manewr wyprzedzania. Samochodem kierowała 44-letnia mieszkanka powiatu. W wyniku zderzenia 16-letnia pasażerka motoroweru doznała urazu nogi. Tego samego dnia około 20.00, w Piotrkowie, jadący po jezdni 19-letni deskorolkarz z Piotrkowa, zjechał na przeciwny pas ruchu zza poprzedzającego go busa, doprowadzając do zderzenia z nadjeżdżającym z przeciwka passatem (kierowanym przez 24-latka). Obrażeń ciała i urazu głowy doznał deskorolkarz - mówi st. sierż. Ilona Sidorko.

Wśród zatrzymanych nietrzeźwych kierujących niechlubnym rekordzistą okazał się 39-letni piotrkowianin, który mając trzy promile alkoholu doprowadził prowadzonym przez siebie samochodem do kolizji i uciekł z miejsca zdarzenia.

(Strefa FM)

Reklama

Podsumowanie

    reklama

    Komentarze 2

    reklama

    Dla Ciebie

    4°C

    Pogoda

    Kontakt

    Radio