TERAZ0°C
JAKOŚĆ POWIETRZA Dobra
reklama

Tragedia na Zalewie Cieszanowickim

MonPaw
MonPaw pon., 24 sierpnia 2009 10:05
24-letnia kobieta i jej 7-letni syn utonęli w Zalewie Cieszanowickim. Do tego tragicznego zdarzenia doszło wczoraj po południu.

Z policyjnych ustaleń wynika, że wypoczywająca nad zbiornikiem piotrkowianka poszła wraz z synem na spacer. Policja nie wyklucza, że dziecko mogło wpaść do zbiornika, a matka pospieszyła mu na ratunek. Mimo reanimacji 7-latek zmarł na miejscu, natomiast jego matka po przewiezieniu do szpitala.

 

- Przypuszczamy, że dziecko spacerując po tamie mogło się poślizgnąć, a matka pospieszyła mu na ratunek. Niestety pewności nie mamy bo nie było świadków tego zdarzenia. O wypadku policję zawiadomił przypadkowo przejeżdżający mężczyzna, który zauważył unoszące się na wodzie dwa ciała - mówi Ewa Drożdż z KMP w Piotrkowie.

 

Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Piotrkowie. Wstępna wersja przebiegu wydarzeń zakłada nieszczęśliwy wypadek, jednak to sekcja zwłok wyjaśni czy do śmierci matki i jej dziecka  mogły przyczynić się osoby trzecie.

 

To już kolejne ofiary utonięć w cieszanowickim zbiorniku.

Podsumowanie

    Komentarze 17

    reklama

    Dla Ciebie

    0°C

    Pogoda

    Kontakt

    Radio