TERAZ20°C
JAKOŚĆ POWIETRZA Dobra
reklama

Sylwester w Radomsku

Gazeta Radomszczańska wt., 31 grudnia 2013 13:46
Radomszczanie ostatnią noc starego roku mogą spędzić na wiele sposobów. Prywatki, koncerty, bale sylwestrowe. Jak zawsze coś specjalnego dla mieszkańców przygotowują też władze miasta.
Zdjęcie

Wykryto bloker reklam!

Treść artykułu została zablokowana, ponieważ wykryliśmy, że używasz blokera reklam. Aby odblokować treść, proszę wyłączyć bloker reklam na tej stronie.

W Miejskim Domu Kultury będzie można posłuchać piosenek Anny German i najpiękniejszych piosenek świata. Sylwestrowy koncert rozpoczyna się o godz. 20.00. Na scenie przy akompaniamencie Marcina Mazurka wystąpią Krystyna Sulżycka i Marek Ravski. To nie jedyne atrakcje sylwestrowego wieczoru.

 

- Jak co roku na placu 3 Maja odbędzie się pokaz sztucznych ogni, który będzie efektowny i widoczny niemal w całym mieście - zachęca Katarzyna Bracka z biura promocji radomszczańskiego magistratu.

 

Sztuczne ognie nad Radomskiem rozbłysną o północy.

reklama

Komentarze 0

reklama

Dla Ciebie

20°C

Pogoda

Kontakt

Radio