TERAZ6°C
JAKOŚĆ POWIETRZA Bardzo dobra
reklama

Samochód uderzył w drzewo. Kierowca był pod wpływem alkoholu

A.Stańczyk
Aleksandra Stańczyk pt., 23 października 2015 11:45
Kierowca rovera zjechał z jezdni i uderzył w drzewo. Na drodze w Krzemieniewicach w gminie Gorzkowice doszło do wypadku drogowego.

Obrażeń ciała doznał 23-letni kierowca i pasażerowie - 22-letnia kobieta i 19-letni chłopak. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli nietrzeźwi. 23-latek miał ponad promil alkoholu w organizmie. Podczas legitymowania mundurowi ustalili, że mężczyzna nie ma dowodu rejestracyjnego i prawa jazdy (kilka dni wcześniej zostało ono zatrzymane za jazdę po alkoholu).

 

19-letni pasażer i 22-latka doznali obrażeń ciała i pozostali w szpitalu na obserwacji. Kierowca (mieszkaniec powiatu), po udzielonej pomocy medycznej został dowieziony do komendy i osadzony w policyjnej celi do wyjaśnienia.

 

Do zdarzenia doszło w czwartek ok. godz. 23.

Podsumowanie

    Komentarze 4

    reklama

    Dla Ciebie

    6°C

    Pogoda

    Kontakt

    Radio