Rozpoczęła się przebudowa budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Gorzkowicach. Po remoncie będzie mieścił się tam także Gminny Ośrodek Kultury. Realizacja inwestycji potrwa dwa lata - mówi wójt gminy Gorzkowice Alojzy Włodarczyk.
Wykryto bloker reklam!
Treść artykułu została zablokowana, ponieważ wykryliśmy, że używasz blokera reklam. Aby odblokować treść, proszę wyłączyć bloker reklam na tej stronie.
- Przebudowa ma na celu dostosowanie wnętrza obiektu, jak i wszystkich instalacji wewnętrznych i zewnętrznych tak, by umożliwić niezależne funkcjonowanie straży pożarnej oraz domu kultury. Prace będą odbywać się w dwóch etapach. Chcemy, by do czerwca przyszłego roku remon i przebudowa zakończyły się - mówi Alojzy Włodarczyk.
Wartość inwestycji to kwota około dwóch milionów złotych. Gminie Gorzkowice udało się pozyskać na ten cel 500 tysięcy złotych w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.
Komentarze 10