TERAZ0°C
JAKOŚĆ POWIETRZA Bardzo dobra
reklama

Region: Przebudują OSP

EwTar
EwTar niedz., 3 marca 2013 08:12

Przebudowa budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Gorzkowicach jest jedną z ważniejszych inwestycji zaplanowanych na 2013 rok.



- Chcemy aby w budynku funkcjonował także dom kultury - mówi wójt gminy Gorzkowice Alojzy Włodarczyk.
-  Przygotowujemy się do trudnej, bardzo ważnej inwestycji związanej z przebudową budynku OSP w Gorzkowicach. Budynek stał się własnością gminy i chcemy rozszerzyć jego przeznaczenie o dom kultury. W tym roku planowany jest pierwszy etap. Mam nadzieję, że  go zrealizujemy. Jest to jednak o tyle trudne, że cały czas funkcjonuje straż pożarna w Gorzkowicach. Jest to jednostka, która pracuje w systemie całodobowym i musimy zorganizować prace związane z przebudową tak, by bezpieczeństwo naszych mieszkańców było cały czas zapewnione- mówi Alojzy Włodarczyk

Inwestycja zostanie zakończona w 2014 roku. Gmina Gorzkowice otrzymała na ten cel dofinansowanie w wysokości pół miliona złotych.

Podsumowanie

    Komentarze 8

    reklama

    Dla Ciebie

    0°C

    Pogoda

    Kontakt

    Radio