Radomsko uczestniczyło w targach inwestycyjnych – EXPO REAL 2013 w Monachium. Promowało tereny inwestycyjne oraz walory miasta.
Wykryto bloker reklam!
Treść artykułu została zablokowana, ponieważ wykryliśmy, że używasz blokera reklam. Aby odblokować treść, proszę wyłączyć bloker reklam na tej stronie.
Wraz z Radomskiem na stoisku Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego prezentowało się 12 miast i gmin województwa łódzkiego. Targi zakończyły się 9 października.
- Na tych targach prezentują się ci, którym zależy na dobrym inwestowaniu. Razem z łódzką strefą promujemy nasze tereny inwestycyjne. Prowadzone rozmowy są oczywiście bardzo wstępne, ale być tam,to już dużo.To znaczy być obecnym na bardzo ważnym rynku - mówi Sławomir Przybyłowicz rzecznik prasowy urzędu miasta.
Komentarze 0