TERAZ16°C
JAKOŚĆ POWIETRZA Bardzo dobra
reklama

Pożar osobówki na DK 1

P.Kwiatkowski
Paweł Kwiatkowski sob., 29 grudnia 2018 13:06
Samochód osobowy zapalił się na drodze krajowej nr 1 na wysokości Jeżowa. Do zdarzenia doszło w sobotę około 12.30. Utrudnienia krajowej jedynki trwały około półtorej godziny.
Zdjęcie

Wykryto bloker reklam!

Treść artykułu została zablokowana, ponieważ wykryliśmy, że używasz blokera reklam. Aby odblokować treść, proszę wyłączyć bloker reklam na tej stronie.

Kierowcy jadący w stronę Łodzi musieli liczyć się z utrudnieniami na odcinku Kamieńsk - Piotrków. Na 409. km krajowej jedynki doszło do pożaru samochodu osobowego. Według naszych informacji nikt z podróżujących bmw nie odniósł obrażeń. Zajęty był pas wolny oraz pas awaryjny. Ruch odbywał się pasem szybkim. Jak informuje Punkt Informacji Drogowej, utrudnienia zakończyły się przed godziną 14.

reklama

Komentarze 19

~marcel (gość)

30.12.2018 09:50

jeste tylko jeden numer alarmowy 112 tamtych juz nie ma dawno.



~gość (gość)

29.12.2018 22:03

Panie kama po 1 nie jechałem autem więc nie miałem gaśnicy jechałem rowerem po 2 dzwoniłem pod 998 A po 3 z gasnica mam praktykę bo jej używałem fakt jest taki że straży pożarnej dluuuuugo nie było pozdrawiam


~gość (gość)

29.12.2018 20:46

@kamaz - gaśnica można sobie ugasić świeczkę , nie auto.



~gość (gość)

29.12.2018 18:53

Jaki pas szybki? Przecież na obydwu pasach obowiązują te same zasady ruchu.


~gość (gość)

29.12.2018 18:16

Widzieliśmy jak owa straż próbuje się przebić przez miasto. Używali wszystkich sygnałów świetlnych i dźwiękowych jakie tylko były a to kierowcy zjeżdżali tak jak gdyby straż jechała pokazać wóz a nie do pożaru więc trochę szacunku.


reklama

Dla Ciebie

16°C

Pogoda

Kontakt

Radio