TERAZ1°C
JAKOŚĆ POWIETRZA Dobra
reklama

Polska zakocha się w Piotrkowie?

Ł.Michalczyk
Łukasz Michalczyk niedz., 28 stycznia 2018 07:45
Piotrków Trybunalski ponownie będzie miał okazję zwrócić na siebie uwagę całego kraju. Już w niedzielę o 10:15 w programie telewizyjnym "Zakochaj się w Polsce" telewidzowie będą mogli poznać uroki miasta. Transmisja w TVP 1.
Zdjęcie

Cykl reportaży "Zakochaj się w Polsce" realizuje misję ukazywania jak największej publiczności piękna naszego kraju. Ekipa telewizyjna udaje się w miejsca, o istnieniu których wielu Polaków nie ma pojęcia. W dotychczasowych odcinkach mogliśmy odkryć m.in. potęgę natury Przełomu Dunajca czy arystokrację Doliny Pałaców i Ogrodów Kotliny Jeleniogórskiej. 

 

Twórcy cyklu "Zakochaj się w Polsce" odwiedzili Piotrków w ubiegłym roku z okazji 800-lecia miasta. W dzisiejszym odcinku poznamy historię, odwiedzimy najważniejsze zabytki, ale również przyjrzymy się filmowej przeszłości miasta.

Podsumowanie

    Komentarze 78

    reklama

    Dla Ciebie

    1°C

    Pogoda

    Kontakt

    Radio